Chystáte se stavět? KM Beta vám to spočítá!

Chystáte se stavět? KM Beta vám to spočítá!

21. 12. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

Potřebujete spočítat, kolik materiálu bude potřeba na stropy nebo omítky, na hrubou stavbu nebo střechu a kolik vás to bude stát? Pomůže vám KM Beta díky komplexní nabídce bezplatných kalkulací a výpočtových programů.   Společnost […]

Potřebujete spočítat, kolik materiálu bude potřeba na stropy nebo omítky, na hrubou stavbu nebo střechu a kolik vás to bude stát? Pomůže vám KM Beta díky komplexní nabídce bezplatných kalkulací a výpočtových programů.

 

Společnost KM Beta významně rozšířila svůj sortiment stavebních materiálů. Kromě betonové střešní krytiny, vápenopískového a páleného zdiva a keramických stropních konstrukcí nově nabízí i malty, lepidla a omítky. U všech těchto materiálů platí nabídka bezplatné kalkulace.

Profesionální výpočet zdarma
Pokud máte v ruce projekt, máte vyhráno. Pro získání přesného výpočtu potřeby střešních nebo zdicích prvků, keramických stropů či maltových a omítkových směsí totiž stačí zaslat výkresovou dokumentaci e-mailem na adresu: kmbeta@kmbeta.cz nebo poštou na: KM Beta a. s., obchodní oddělení, 696 81 Bzenec-Přívoz. V rámci zákaznických služeb společnosti KM Beta se kalkulaci bude věnovat zaškolený technický poradce, který ji v nejkratším možném termínu zpracuje. Vy pak zpět získáte zcela zdarma přehled potřebných prvků i jejich cenu, navíc se započtením aktuálních slev a akčních nabídek. Pro techniky ze společnosti KM Beta není problém ani navrhnout konkrétní nabídku materiálu na míru dané stavbě. Ti, kteří stavějí nebo upravují garáže či jiné menší objekty a nemají ke stavbě projekt, jistě uvítají možnost výpočtu materiálu podle nákresu tužkou! Ale samozřejmě – čím přesnější jsou podklady, tím přesnější je i výpočet.

Když chcete počítat sami
Chcete-li si spočítat střechu sami nebo nemáte projekt ani plánek, zkuste jednoduchý program umístěný na www.kmbeta.cz (přesněji http://www.kmbeta.cz/vypocet-strechy/uvod.html). Je určený pro orientační výpočet střechy, který lze díky němu provést doslova během několika minutek. Všichni, kdo si v tomto jednoduchém programu spočítají střechu a uvedou své kontaktní údaje, mohou vyhrát mobilní telefon NOKIA.

Pro přesný výpočet střešních prvků lze využít nový moderní program KM BETA KALKULÁTOR. Kalkulátor ocení především profesionálové, ale bezplatně jej mohou používat i drobní investoři. KM BETA KALKULÁTOR podrobně spočítá, kolik materiálu bude třeba na realizaci střechy a kolik peněz to bude stát. Automaticky je v programu přednastavena sleva odpovídající cenám na e-shopu a lze ji kdykoliv upravit podle potřeby. Jednou z  výhod programu je fakt, že kalkulaci je možné provádět i offline, tj. bez přístupu k internetu. Aby však byla kalkulace v aktuálních cenách, je třeba přes internet pravidelně aktualizovat ceníky jednotlivých prvků KM BETA.

Výslednou kalkulaci je pak možné získat hned v několika variantách – ve formátu PDF nebo ve formě tabulky MS Excel, kde je možné ještě parametry upravovat a celou kalkulaci tak změnit podle potřeby. Konečná výstupní data uživateli nabídnou také tabulku s názvem KM BETA DOPORUČUJE, kde je uvedena kalkulace podle ceníkových cen včetně ceny po slevě a celkové úspory. KM BETA KALKULÁTOR je k dispozici zdarma ke stažení na webu www.kmbeta.cz (přesněji http://www.kmbeta.cz/zakladni/ke-stazeni.html). Profesionálové jej mohou získat také od regionálních manažerů KM BETA na instalačním CD.

S bezplatnými kalkulacemi a výpočtovými programy KM BETA získáte jednoduše a zdarma přehled o potřebném materiálu i nákladech na svoji stavbu!

TEXT: KM BETA, a.s.

Kategorie: Novinky
Tagy: kmbeta stavba
Sdílejte článek

Diskuze