zdroj Rehau

Čistící sada pro snadnou údržbu okenních profilů

05. 02. 2019 Sdílet

Mytí a údržba oken patří mezi ty méně populární činnosti, ale stejně jako ostatní druhy úklidů je jednou za čas zkrátka nevyhnutelné. I když největším strašákem bývá mytí, a především leštění skla tak, aby na něm nezůstaly žádné šmouhy a okno vypadalo na první pohled perfektně, neméně důležitá je i údržba ostatních částí – tedy umytí a ošetření okenního rámu.

Při špatné údržbě – nedostatečné frekvenci čistění nebo při použití nevhodných čisticích prostředků, může u okenních rámů, zejména u nejčastěji používaných bílých plastových oken, dojít po určité době ke změně barvy ať už v ploše nebo na jednotlivých částech. REHAU proto vyvinul speciální čisticí prostředek pro bílé a pro kašírované okenní profily REHAU Care Cleaner.

REHAU Care Cleaner stačí jednoduše nanést vlhkým hadříkem na profil okna a následně čistým vlhkým hadříkem setřít. Pokud se zmíněná údržba okenního rámu provádí pravidelně, ideálně jednou za půl roku, pak si okna zachovají svůj perfektní vzhled po mnoho let. Kromě jednotlivých lahviček o objemu 500 ml je k dostání i speciální čistící sada, obsahující navíc ještě vlhčené a suché utěrky a olej pro ošetření kování. Jednou za rok je totiž dobré projít pohyblivé části každého okna a promazat je.

zdroj Rehau

zdroj Rehau

www.rehau.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: Od partnerů okenní rámy plastová okna
Sdílejte článek