ČMSS od dubna zvýhodní rodinné smlouvy i úvěry

ČMSS od dubna zvýhodní rodinné smlouvy i úvěry

29. 03. 2017
Diskuze (0)
Sdílet

Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) na druhé čtvrtletí připravila několik akcí zvýhodňujících úvěrové obchody i spoření. Nově uzavřené úvěry bude podporovat prémií až 2000 Kč za uzavření nezajištěného úvěrového obchodu.

V oblasti spoření se ČMSS zaměří především na děti a rodiny, ke každé uzavřené smlouvě v rámci rodiny získají klienti odměnu v podobě houpací sítě. U dětské smlouvy zůstává v platnosti prémie ve výši 1000 Kč.

Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) podpoří i v novém roce úvěrové obchody finanční prémií. K novým smlouvám a souběžně uzavřenému nezajištěnému meziúvěru Kredit Refin tak bude ČMSS až do konce června poskytovat prémii ve výši 0,5 % z výše úvěru, max. 2000 Kč. „Od loňského druhého pololetí nám o desítky procent roste zájem o menší nezajištěné úvěry na rekonstrukce a modernizace. Zároveň vidíme velký potenciál v úvěrech na refinancování, které chceme podpořit touto zvýhodněnou nabídkou,“ uvedl místopředseda představenstva ČMSS Manfred Koller.

V oblasti spoření chce ČMSS podporovat především zájem o dětské a rodinné smlouvy.

Do konce června tak platí bonus až 1000 Kč za uzavření smlouvy pro děti a mladistvé do 21 let. Nově bude ČMSS odměňovat i uzavření tzv. rodinné smlouvy. Pokud si rodič od 10. dubna do 5. května na pobočce uzavře smlouvu o stavebním spoření a zároveň založí stavební spoření i svému dítěti, získá dárek v podobě houpací sítě.

Zájem o dětské smlouvy o stavebním spoření v loňském roce vzrostl poté, co v platnost vstoupila novela zákona, která odstranila povinnost rozhodování opatrovnického soudu při ukončování dětských smluv. V případě ČMSS tvoří dětské smlouvy zhruba pětinu ze všech uzavíraných smluv.

www.cmss.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: finance sporeni
Sdílejte článek

Diskuze