foto Romotop

Designový rohový akumulační krb Cara

11. 09. 2018 Sdílet

Kouzlo ohně v rovnováze s estetikou a technikou. Designový akumulační krb CARA R/L 03 reaguje na trendy a potřeby moderní interiérové architektury. Citlivě vyvážené vnější proporce, čisté linie a dominující velkoplošné rohové prosklení vytváří impozantní celek oslovující nejnáročnější zákazníky.

Technika nás baví, s tímto mottem byly vytvářeny jednotlivé konstrukční části. Velmi zásadní je pro nás výsuv dvířek, proto byl firmou Romotop vyvinut unikátní systém Silent Lift, který zaručí tichý a bezstarostný chod dvířek. Snažíme se co nejvíce usnadnit zákazníkovy ovládání vložky, proto se primární a sekundární spalovací vzduch reguluje pouze jedním ovládacím prvkem. Mottem firmy Romotop je „ekonomický a ekologický provoz“, z tohoto důvodu jsme použili vysoce účinný systém vedení spalin Double Spin (vyvinutý firmou Romotop) se dvěma deflektory, který napomáhá odvodu spalin do hrdla vložky s cílem dosažení maximální ekologie, čistoty spalování a zvýšení účinnosti spalování až o 10%. Nově je přiveden i terciární vzduch, který zaručí, že krbové vložce nedojde nikdy dech.

foto Romotop

foto Romotop

Naše krbová kamna a krbové vložky jsou nejen krásné, ale taky i účinné. Jmenovitá účinnost začíná od 83% a tepelný výkon za hodinu na 4kW.

www.romotop.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: akumulační krby krbová kamna krbové vložky krby
Sdílejte článek