Dětský kusový koberec Pastel Kids 52 KVK

08. 01. 2020 Sdílet

Hledáte způsob, jak originálně doladit vzhled dětského pokoje, máme pro Vás řešení v podobě moderního dětského kusového koberce Pastel Kids 52 KVK. Jedná se o koberec se skvělými vlastnostmi, které určitě ocení nejen Vaše děti, ale zejména i Vy jako rodiče.

Kromě jedinečné měkkosti, díky čemuž si jej Vaše děti oblíbí při hraní na zemi, je koberec zároveň snadno čistitelný a antibakteriální. Při výrobě se myslelo na chlapce i děvčata a tak je možné pořídit koberec jak v modrozeleném, tak i v růžovém provedení (Pastel Kids 52 RVR). Materiál koberce 100% PP Frisé, výška vlasu 14 mm, celková váha 2590 g/ m². Navštivte některou z našich specializovaných prodejen BRENO a sami se na vlastní oči přesvědčte, že je to ta správná volba pro doplnění dětského pokoje.

Rozměr koberce 120 x 170cm, cena od 2 386 Kč

Také bychom Vás rádi informovali o možnosti výhodného nákupu mnoha produktů na našich prodejnách Koberce BRENO. V rámci probíhajících mimořádných výprodejů lze pořídit námi dodávané výrobky nyní za bezkonkurenční ceny se slevou až 50%. Chtěli bychom Vás upozornit, že výhodné ceny produktů platí pouze do konce února nebo do vyprodání zásob. V případě, že nemáte možnost se v těchto dnech dopravit na naše prodejny osobně či chcete nakupovat výlučně z pohodlí domova, můžete navštívit i náš E-shop: https://eshop.breno.cz/.

Kategorie: Novinky
Tagy: dětské koberce dětské pokoje
Sdílejte článek