Dílenské plechové skříně od předního českého výrobce

Dílenské plechové skříně od předního českého výrobce

06. 04. 2016
Diskuze (0)
Sdílet

Příběh firmy POLAK CZ, s. r. o., se započíná psát v roce 1991 a je to tedy již čtvrt století trvající doba fungování této firmy na českém trhu. Přestože se v počátcích firma POLAK CZ orientovala na výrobu konstrukčních a vzduchotechnických prvků mobilních odsávacích zařízeních, patří dnes mezi přední české výrobce dílenského nábytku, který vyrábí na automatizovaných výrobních linkách v moderním závodu.

Výroba probíhá výhradně na území České republiky a produktovém portfoliu firmy POLAK CZ naleznete nejen kvalitní dílenský nábytek, ale také vybavení šaten.

Kvalitní vybavení pracovišť

Společnost nabízí kompletní vybavení dílen a dalších pracovišť. V portfoliové nabídce naleznete stoly, ponky, lavice, skříně a další produkty, které jsou pro hladký chod dílen naprosto nezbytné.

Dílna je specifický prostor, jež se vyznačuje náročnými podmínkami, a proto i nábytek v ní musí být natolik kvalitní, aby tyto podmínky splňoval. U dílenského nábytku se logicky předpokládá, že bude představovat úložný prostor pro mnohdy těžké nástroje a nářadí. Z mnoha požadavků na dílenský nábytek jmenujme především nutnost jeho dlouhé životnosti, robustnosti, odolnosti a jednoduchosti údržby.

Žádná dílna se jistě neobejde bez na dílenských skříní na nářadí. Také proto tento typ nábytků naleznete v nabídce předního českého výrobce POLAK CZ. Dílenské skříně jsou zde v mnoha provedeních a velikostech tak, aby si každý majitel dílny našel přesně to pravé pro svou dílnu.

Skříně na nářadí jsou vyrobené z plechu a díky kvalitnímu laku a povrchové úpravě plechu splňují podmínku odolnosti, snadné údržby a dlouhé životnosti. Police uvnitř skříní jsou pohyblivě a přestavitelné pro lepší a snadnější uskladnění potřebného nářadí. V nabídce je i varianta skříní s prosklenými dveřmi pro větší přehlednost.

Vybavte svou dílnu nábytkem od předního českého výrobce POLAK CZ.

ZDROJ: PR článek společnosti POLAK CZ s.r.o.

Kategorie: Novinky Pracovní ponky Truhlářský ponk
Tagy: dilenske skrine
Sdílejte článek

Diskuze