Dovybavte si radiátor ventilem či topnou tyčí

V nabídce společnosti P.M.H. naleznete nejen kvalitní radiátory, ale také i příslušenství k nim jako jsou například ventily a topné tyče.
Reklama

Ventil Universal

Ventil Universal je určen pro napojení radiátorů s vývodem tzv. na střed radiátorů s roztečí 50 mm. Ventil je velice variabilní. Lze jej použít k otopným tělesům s vnitřním závitem G1/2 nebo i ¾, připojit na rohové připojení (ze zdi) tak i na přímé (z podlahy). Termostatická hlavice může být umístěna vpravo i vlevo. Dle umístění termostatické hlavice je určen přívod a zpátečka. Hlavice je umístěna na přívodu. Ventil je vhodný k radiátorům PMH a to především k radiátoru Retro, Danby, Pegasus, Kronos.

foto P.M.H. Invest & Trade

Ventil Universal foto P.M.H. Invest & Trade

Topná tyč PMH-HT2

Elektrické topné těleso s termostatem reaguje na teplotu média v radiátoru, regulace teploty 30-60 °C. Délka přívodního kabelu 1,5 m. Dvoustupňová ochrana proti přehřátí. Funkce proti zamrznutí tekutiny ANTIFREEZE. Nízká spotřeba energie během provozu díky pokročilé elektronice. 2H nastavení max. výkonu s automatickým vrácením na původní nastavení – funkce + 2h BACK – nebo automatickým vypnutím – funkce – 2h – OFF. IPx54 – ochrana proti vniknutí vody. Termostat je možné otáčet o 330° (snadnější montáž). Není možné použít u horizontálních radiátorů. K dostání v provedení chrom, bílá, metalická stříbrná (nerez efekt) a černá. U této topné tyče je možné objednat i rovný kabel na místo zakrouceného, který bývá u většiny topných tyčí.

foto P.M.H. Invest & Trade

Topná tyč PMH-HT2 foto P.M.H. Invest & Trade

Více informací naleznete na www.pmh-co.cz.

Reklama

Komentovat