radiator

Foto P.M.H. Invest & Trade
Novinky

Theia – Praktický pomocník s dotekem elegance

Radiátor Theia je velmi oblíbený pro svůj vzhled, který vnese dotek elegance a luxusu do každé koupelny. Důmyslně navržená konstrukce radiátoru umožňuje jednoduché zavěšení ručníků ze strany nebo na háčky, které jsou umístěny na 2 vertikálních trubkách.

radiator Theia-detail zdroj: P.M.H. Invest & Trade, s.r.o.
Novinky

Radiátor Theia

Konstrukce radiátoru nabízí výhodu jednoduchého zavěšení ručníků ze strany nebo na háčky, které jsou umístěny na 2 vertikálních trubkách.

otopné těleso
Novinky

Klasický radiátor, leč originální prvek

Klasický radiátor je vhodný do tradičněji řešených interiérů. Ovšem i z tohoto nenápadného bílého zdroje tepla můžeme jednoduše vykouzlit originální doplněk, a to vlastním potiskem na čelní krycí desku. Design tak můžete přizpůsobit sami sobě či vzhledu obytné místnosti.

Novinky

Radiátor CORAL

Radiátor Coral navazuje na úspěšný radiátor Rosendal. Konstrukčně je Rosendalu velice podobný.

Zdroj: P.M.H.-Invest & Trade
Novinky

Radiátory s háčky

Radiátory P.M.H. se řadí mezi exkluzivní značky české výroby. Pro osobitost a jedinečnost Vaši koupelny nabízí eleganci, nápaditý design a nejvyšší kvalitu.

foto P.M.H. Invest & Trade
Novinky

Dovybavte si radiátor ventilem či topnou tyčí

V nabídce společnosti P.M.H. naleznete nejen kvalitní radiátory, ale také i příslušenství k nim jako jsou například ventily a topné tyče.

foto: Korado
Novinky

Hýčkejte svůj interiér radiátory KORATHERM!

Nová designová otopná tělesa řady KORATHERM spojila dva protiklady – krásu a efektivitu. Horizontálně nebo vertikálně orientované radiátory doladí obytnou místnost, zimní zahradu i členitou chodbu. Naše radiátory přinesou do vašeho domova tepelnou pohodu i potřebný šmrnc.

KORASMART 1400 zdroj KORADO, a.s.
Novinky

Kotlíková dotace uhradí i radiátory a větrací jednotky!

Chcete-li získat maximum za minimální úsilí, využijte dotačního programu kotlíková dotace. Štědré příspěvky lze (mimo pořízení nového kotle) využít také na modernizaci domácnosti, kterou získáte jedinečné klima, a to v podobě radiátorů a lokálních větracích jednotek s rekuperací od společnosti KORADO, a.s.

Kares zdroj P.M.H. Invest & Trade s.r.o.
Novinky

Pro osobitost a jedinečnost Vaši koupelny nabízíme eleganci, nápaditý design a nejvyšší kvalitu

Radiátory P.M.H. se řadí mezi exkluzivní značky. Radiátory je možné zapojit na elektřinu, centrální vytápěni či kombinovaně. Dále jsou v nabídce i elektrické sušáky vytápěny topným kabelem uvnitř „suchá báze". Radiátory jsou nabízeny v mnoha rozměrech a barevných provedení. V nabídce naleznete i příslušenství k radiátorům v podobě háčků, madel, ale i ventilů a topných tyčí.

Deskové otopné těleso Radik RC Plan VK s hladkou čelní deskou patří do rodiny radiátorů Radik RC s inovativním řízeným zatékáním, které umožňuje plně uzavřít průtok otopné vody zadní deskou a dosáhnout tak až 15% úspory ročních nákladů na vytápění.
Vytápění

Radiátory se stávají nepřehlédnutelnou dominantou interiéru

Radiátory už dávno přestaly být jen funkčním prvkem a předhánějí se v tom, který zaujme svým neotřelejším designem a nápaditějším provedením. Proto se přestaly schovávat a stávají se mnohdy nepřehlédnutelnou dominantou interiéru.