Kotlíková dotace uhradí i radiátory a větrací jednotky!

Kotlíková dotace uhradí i radiátory a větrací jednotky!

22. 03. 2016
Diskuze (0)
Sdílet

Chcete-li získat maximum za minimální úsilí, využijte dotačního programu kotlíková dotace. Štědré příspěvky lze (mimo pořízení nového kotle) využít také na modernizaci domácnosti, kterou získáte jedinečné klima, a to v podobě radiátorů a lokálních větracích jednotek s rekuperací od společnosti KORADO, a.s.

Nyní je ten nejvhodnější čas

O kotlíkové dotaci jste jistě již slyšeli, ale víte vlastně, co všechno můžete získat? Nejen nový nízkoemisní tepelný zdroj, kterým nahradíte stávající neekologický a ručně plněný kotel, ale také mnoho dalšího! S nemalou finanční podporou si můžete pořídit zbrusu nové deskové radiátory a také lokální větrací jednotky s rekuperací. Dalšími uznatelnými náklady jsou související stavební práce, projektová dokumentace a doklady o úhradě. Proto neprohloupněte, pohlídejte si termín možnosti podání své žádosti i vy a modernizujte a rekonstruujte Váš dům či byt jak je Vám libo!

Sálající krasavci

zdroj KORADO, a.s.

zdroj KORADO, a.s.

Máte-li doma staré článkové litinové či ocelové radiátory, které mají to nejlepší za sebou… netopí tak, jak by měly, tvarově jsou nebezpečné pro děti i domácí mazlíčky a navíc se jedná o známé lapače prachu. Dejte jim navždy sbohem a nahraďte je novými deskovými radiátory. Získáte topná tělesa, která díky své vyšší efektivitě vytápění oproti starým tělesům pomohou výrazně snížit Vaše náklady na topení. Navíc získáte prvotřídní designová otopná tělesa, která zabírají méně místa, zapadnou do každého interiéru (až 21 barev) a hlavně snadno se udržují. Deskové radiátory je navíc možné kombinovat se všemi zdroji tepla včetně plynových kondenzačních kotlů či tepelných čerpadel. A co ještě? Jsou podporovány kotlíkovou dotací!

RADIK KLASIK – R

Těleso RADIK KLASIK – R je synonymem pro nejvhodnější radiátor pro rychlou výměnu v rámci kotlíkové dotace. Je vyrobeno pro domácnosti, které prochází rekonstrukcí či modernizací. Tento radiátor splňuje veškeré požadavky zákazníků hledající deskový radiátor s roztečí 500 mm, který zvelebí interiér a současně výrazně sníží náklady na topení. Těleso je dostupné ve třech provedeních čelní desky a také v mnoha barevných provedeních. Deskový radiátor vnese do Vašeho domova příjemné sálavé teplo a to doslova během pár minut, neboť výměna je až neskutečně rychlá, čistá – s využitím stávajících rozvodů, bez řezání či svařování trubek.

zdroj KORADO, a.s.

zdroj KORADO, a.s.

Čistý vzduch pro zdraví

Nové nástěnné jednotky pro řízené větrání místností podporované kotlíkovou dotací, Vám zaručeně pomohou zapomenout na větrání nahodilým otevíráním oken. Jedná se o stavebně jednoduchý a přitom efektivní (nízká spotřeba el. energie) způsob přívodu čerstvého vzduchu do jakékoliv místnosti Vašeho domu. Teplota i klima v objektech, kde se jednotky nacházejí, splňují hodnoty pro optimální vlhkost, která předchází zvýšené potivosti či suchému kašli. Velký rozdíl poznají zejména alergici, astmatici nebo lidé s respiračními chorobami, neboť nepřijdou do styku s dráždivým prašným okolím, pyly a bakteriemi. Doma také již nepotkáte otravný hmyz, plísně či prach.

KORASMART 1400

zdroj KORADO, a.s. KORASMART 1400

zdroj KORADO, a.s.

Nová lokální větrací jednotka s rekuperací zaujímá široké spektrum vlastností, které si jednoduše zamilujete. KORASMART 1400 díky svým rozměrům a jednoduchému svěžímu designu zapadne takřka do jakéhokoli interiéru. Rekuperační větrací jednotka navíc umožňuje nastavit maximální požadovanou vlhkost a teplotu (pomocí dálkového ovladače), rychle a snadno se instaluje (i do stávajících objektů), disponuje nízkými investičními náklady… proto je přímo stvořená pro pořízení v rámci kotlíkové dotace, která ji samozřejmě podporuje.

Více informací získáte na www.korado.cz

ZDROJ: PR článek společnosti KORADO, a.s.

Kategorie: Novinky Vytápění
Tagy: dotace radiator větrací jednotka vytapeni
Sdílejte článek

Diskuze