větrací jednotka

Letecký pohled současnou podobu výrobního závodu KORADO v České Třebové
Novinky

KORADO slaví 30 let. Patří k největším výrobcům radiátorů v Evropě

Společnost KORADO slaví v letošním roce 30 let od svého vzniku a zároveň 55 let od založení bývalého státního podniku Koventa, na který navázala. Za tuto dobu vyrobila firma více než 40 milionů radiátorů. Stala se tak jedním ze tří největších evropských výrobců radiátorů. V posledních letech navíc KORADO rozšířilo portfolio produktů o konvektory a větrací a rekuperační jednotky.

Příklad č. 1: Byt s rozlohou 96 m2: venkovní vzduch, přiváděný vzduch, odváděný vzduch, odvětrávaný vzduch. Zdroj Zehnder
Rekonstrukce bytu

Praktický příklad větrání s rekuperací – novostavba bytu v developerském projektu

Řízené větrání už dávno není jen doménou rodinných domů či velkých administrativních budov. Díky řešení firmy Zehnder lze užívat výhody komfortní a zdravé výměny vzduchu i v bytových jednotkách.

KORASMART 1400 zdroj KORADO, a.s.
Novinky

Kotlíková dotace uhradí i radiátory a větrací jednotky!

Chcete-li získat maximum za minimální úsilí, využijte dotačního programu kotlíková dotace. Štědré příspěvky lze (mimo pořízení nového kotle) využít také na modernizaci domácnosti, kterou získáte jedinečné klima, a to v podobě radiátorů a lokálních větracích jednotek s rekuperací od společnosti KORADO, a.s.

KORASMART 1200 řeší zvýšenou vlhkost v koupelně
Koupelny

KORASMART 1200 řeší zvýšenou vlhkost v koupelně

Zvýšená vlhkost v interiéru je problémem mnoha domů i bytů. Zhoršuje klima a představuje riziko vzniku plísní. Největší zátěží vlhkostí trpí koupelna. Zde nestačí pouze nárazové větrání, ale ventilaci je nutné řešit průběžně.

Novinky

NOVINKA! Kompaktní systém větrání s rekuperací tepla pro byty – první svého druhu v ČR!

Inovativní kompaktní systém větrání pro byty od společnosti Zehnder nabízí mimořádně úsporné celkové řešení pro instalaci komfortního větrání v nových nebo rekonstruovaných bytech až do velikosti obytné plochy 120 m2. Představuje jedinečný systém řízeného větrání, […]