Elegance nejen pro vaši koupelnu

Elegance nejen pro vaši koupelnu

05. 10. 2012
Diskuze (0)
Sdílet

Pro osobitost a jedinečnost vaší koupelny nabízíme eleganci, nápaditý design a nejvyšší kvalitu. Radiátory P.M.H. jsou české výroby a řadí se mezi exkluzivní značky.   Radiátory je možné zapojit na elektřinu, centrální vytápění či kombinovaně. […]

Pro osobitost a jedinečnost vaší koupelny nabízíme eleganci, nápaditý design a nejvyšší kvalitu. Radiátory P.M.H. jsou české výroby a řadí se mezi exkluzivní značky.

 

Radiátory je možné zapojit na elektřinu, centrální vytápění či kombinovaně. Jsou nabízeny v mnoha rozměrech a barevných provedení. V nabídce naleznete i příslušenství k radiátorům v podobě háčků, madel, ale i ventilů a topných tyčí.

Pro tento rok jsou velice trendové strukturální barvy. Radiátory Darius, Rosendal, Galeon, Kronos a Pegasus se vyrábějí nejen ve standardních barevných provedeních, ale i ve strukturální barvě bordó, hnědé, béžová a bílé.

   

Do vaší koupelny, která bude nejen funkční, ale i designově dokonalá, jsou radiátory P.M.H. to pravé.

www.pmh-co.cz

Firma P.M.H. je také hlavním distributorem sprchových koutů PALME pro CZ a SK. PALME nabízí pro vaši koupelnu kvalitní technické zpracování, rozměrovou různorodost, dokonalý design a možnost atypického nadstandardního řešení.

Každá série ze sprchového programu PALME se liší především svým designem, zpracováním pantů, úchytů i možností dodatečné nabídky.

www.palme.cz

Piana Slide – celoskleněné dveře, u nichž tradiční rám byl zaměněn za skleněný. Rám je vyroben z tvrzeného bezpečnostního skla o síle 13 mm, čímž zajištuje stabilitu sprchových dveří stejně jako hliníkový rám. Celkový netradiční design nabízí dojem výjimečnosti, luxusu a zároveň vzdušnosti.

Avito – série Avito nabízí panty se zdvihacím mechanismem a řešením bez podlahové lišty. Hranaté panty patří mezi nejvyhledávanější designové požadavky. Masivní pant Avito umocňuje dojem dominantního sprchového koutu s jasnou symetrií. Bezbariérové neboli tzv. bezpodlahového řešení vytváří dojem, že celý sprchový kout je průhledný.

Cenit 011 – série podobná sérii Avito nabízí integrované panty se zdvihacím mechanismem, neviditelné těsnění a řešení bez podlahové lišty. Neviditelné těsnění je nový trend designových sprchových koutů. Těsnění je nalepeno na hraně skla bočního dílu. Tímto technickým řešením je docíleno průhledného vzhledu sprchového koutu a zároveň dokonalé těsnosti. Na skle nevzniká žádná hrana mezi sklem a těsněním, kde by se usazovala nečistota. Toto řešení zabezpečuje snadné čištění.

P.M.H.Invest & Trade, spol. s.r.o.
Přísečná 556
381 01 Český Krumlov
Tel.: 380 711 237
Fax: 380 711 155
E-mail: info@pmh-co.cz
www.pmh-co.cz
www.palme.cz 

Kategorie: Novinky
Tagy: koupelna
Sdílejte článek

Diskuze