Exkluzivní design za českou cenu

19. 04. 2010
Diskuze (0)
Sdílet

Obliba luxfer jako atraktivního stavebního prvku v posledních letech stále více roste. Díky tomuto stoupajícímu zájmu jsou nyní nejoblíbenější typy luxfer dostupné za nejnižší cenu v historii. Vyhledávanými sériemi jsou například italské tvárnice s metalickým […]

Obliba luxfer jako atraktivního stavebního prvku v posledních letech stále více roste. Díky tomuto stoupajícímu zájmu jsou nyní nejoblíbenější typy luxfer dostupné za nejnižší cenu v historii.

Vyhledávanými sériemi jsou například italské tvárnice s metalickým nástřikem nebo kolekce Mendini. Metalické tvárnice se vyrábějí jak v čirém, tak barevném provedení s bočním zrcadlícím nástřikem. Propouštějí o 10 % více světla než luxfery klasické a stříbrný nástřik jim propůjčuje kovový a zrcadlící nádech. Luxfery Mendini mají šestnáct zcela nových a netradičních barev, které jsou barveny stříkáním na vnitřní stranu tvárnic. Tvárnice tak nejsou vhodné do exteriéru a jsou předurčeny zejména pro neotřelé interiérové použití. Použitím nových reflexních barev lze dosáhnout jedinečného zážitku a úžasného efektu při prostupu světla přes luxferové tvárnice. Tvárnice je možné aplikovat na 2milimetrovou spáru, která dá barvám možnost vyniknout, a spáry se stávají téměř neviditelnými.

Více na www.luxfery.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: luxfery materialy stavba
Sdílejte článek

Diskuze