Gaggenau představuje novou řadu exkluzivních chladicích spotřebičů Vario 400

Gaggenau představuje novou řadu exkluzivních chladicích spotřebičů Vario 400

12. 04. 2018 Sdílet

Gaggenau, uznávaná značka profesionálních kuchyňských spotřebičů pro domácí použití, uvádí novou řadu chladicích spotřebičů Vario 400. Plně integrovaná, modulární vestavná řada chladniček, mrazniček, kombinovaných chladniček s mrazničkou i vinoték, které lze libovolně kombinovat na míru potřebám vaší kuchyně.

S novými vestavnými spotřebiči Gaggenau řady Vario 400 je možné vytvořit skutečnou chladicí stěnu. Působivý, progresivní design vzbuzuje obdiv, zároveň ale nabízí dokonalé profesionální schopnosti. Nová řada se navíc pyšní zlatem v iF Design Awards 2018.

Nová řada chladicích spotřebičů Gaggenau Vario 400 je inspirovaná impozantními architektonickými stavbami a navržena pro ty, kteří oceňují estetický pokrok. Díky kombinaci modularity, hladkých linií a dokonalého začlenění určují tyto spotřebiče nový směr vzhledu praktických kuchyní. Právě představovaná řada chladicích spotřebičů Gaggenau Vario 400 získala jedno z nejprestižnějších ocenění za design iF Gold Award 2018.

Řada chladicích spotřebičů Gaggenau Vario 400 vynikne nejlépe, pokud se spotřebiče zkombinují do chladicí stěny, která se perfektně začlení do celkového designu kuchyně. Dvířka bez jakýchkoli madel s individuálními čelními stranami spotřebičů a nerezová nebo skleněná dvířka vinoték doplňují moderní vzhled jakékoli kuchyně. Po otevření dvířek se odhalí kompletně nerezový interiér s tmavě antracitovými hliníkovými prvky. Poličky a přihrádky ve dveřích lze jednoduše nastavit do požadované výšky. V kombinaci s téměř neviditelným systémem kolejniček je celkový vzhled mimořádně čistý. Sotva postřehnutelné skleněné poličky a pevné hliníkové přihrádky ve dveřích zvýrazňuje příjemné tlumené LED osvětlení v teple bílé barvě, které neoslňuje.

V rámci celé představované řady uvádí Gaggenau poprvé výjimečný systém otevírání dvířek, které nemají žádné rukojeti. Stačí do nich jemně zatlačit a speciální mechanizmus je otevře. Také výrobník ledu a výdejník vody předpovídají vaše přání. Díky speciálnímu senzoru automaticky aktivují osvětlení a dotyková tlačítka, jakmile se k chladničce přiblížíte.

Vinotéky řady Vario 400, inspirované dubovými sudy ke zrání vína, disponují teleskopickými výsuvy, které umožňují zcela vytáhnout přihrádky na lahve z dubového dřeva a tmavě antracitového hliníku a zajišťují tak maximálně pohodlnou a příjemnou manipulaci s lahvemi. Bezpečné uchování vína dále zajišťuje regulace vlhkosti a aktivní vzduchový filtr na bázi dřevěného uhlí, který víno chrání před kontaminací pachy.

Na novém intuitivním TFT displeji lze nastavit až tři nezávislé klimatické zóny. Část sbírky vín tak můžete uchovávat v podmínkách podobných vinnému sklepu, zatímco vína, která si plánujete brzy vychutnat, lze skladovat dle aktuální potřeby. Nové vinotéky Gaggenau Vario 400 mají navíc pět přednastavených stylů osvětlení, díky kterým budou vaše cenné sbírky, které si zaslouží obdiv, dokonale vystavené.

Pro Gaggenau jsou kuchyně srdcem a duší domácnosti. Spotřebiče proto musí poskytovat perfektní výsledky a zároveň se do kuchyně dokonale začlenit. Nová řada chladicích spotřebičů Vario 400 nabízí nové cesty pro funkční umění, které se hodí k životnímu stylu náročnějších spotřebitelů.

Stanislav Brázda, obchodní a marketingový manažer Gaggenau pro Českou republiku a Slovensko, říká: „Nová řada Gaggenau přináší na trh exkluzivních kuchyňských spotřebičů další zdokonalení. Všimněte si neobyčejného vzhledu vnitřních prostor. Když otevřete dvířka, spatříte skutečně umělecké dílo. Žádné plasty, ale pouze materiály té nejvyšší kvality. Téměř neviditelné poličky a dokonalé osvětlení. S novou řadou dokážeme uspokojit požadavky na mimořádné interiéry. Dokonalý design spotřebičů spolu s perfektním osvětlením neslouží jen k uchování vína nebo potravin, ale vyjadřuje váš styl. Působivý vzhled navíc doplňují perfektní funkčnost a mimořádné výkony.”

Nové spotřebiče Gaggenau Vario 400

Na evropských trzích jsou nové spotřebiče k dispozici od dubna 2018. Nová řada zahrnuje plně integrovatelné chladničky s mrazničkami (RY492304, RB492304 a RB472304), chladničky (RC492304, RC472304 a RC462304), mrazničky (RF463304, RF463305, RF471304, RF461304 a RF411304), vinotéky se 3 separátními zónami (RW466304, RW466364 – se skleněnými dveřmi) a vinotéky se 2 separátními zónami (RW414304, RW414364 – se skleněnými dveřmi).

Více na www.spotrebicegaggenau.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: chladnicky mrazničky vinotéky
Sdílejte článek