Garážová vrata Hörmann opět výhodně

Letos v březnu spouští společnost Hörmann pro své zákazníky Akci 2019, během níž nabídne za zvýhodněné ceny vybrané oblíbené produkty ze segmentu garážových vrat.

Letošní zákaznická akce zahrnuje dvě varianty. První se týká sekčních garážových vrat RenoMatic woodgrain v provedení M-drážka v ceně od 21 499 Kč včetně DPH. U této varianty si může zákazník vybrat z nabídky 6 akčních barev a ze tří povrchů Decocolor (zlatý dub, tmavý dub – ořech a noční dub). Akce se vztahuje také na sekční vrata RenoMatic Planar L-drážka za cenu již od 24 499 Kč včetně DPH. Zde je v nabídce 6 exkluzivních barevných odstínů v provedení Matt deluxe a tři povrchy Decocolor (zlatý dub, tmavý dub – ořech a noční dub). U obou typů vrat je v základní nabídce pohon ProLift 700 se dvěma dálkovými ovladači, ale zákazník si může zvolit i pohon ProMatic nebo SupraMatic.

Do akce jsou již tradičně zařazeny i osvědčené pohony bran LineaMatic a RotaMatic. Více informací o akci získáte na www.hormann.cz nebo u obchodních zástupců společnosti Hörmann.

Komentovat