Hliníkové profily trendem doby

Hliníkové profily trendem doby

14. 10. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

Rostoucí zájem o hliníkové profily zapříčiňuje spolu se špičkovými technickými parametry také jejich nesmírná variabilita. Lehké konstrukce a maximální využití prosklení dávají možnost provedení těch nejodvážnějších architektonických konstrukcí.   Český trh v posledních letech zaznamenává […]

Rostoucí zájem o hliníkové profily zapříčiňuje spolu se špičkovými technickými parametry také jejich nesmírná variabilita. Lehké konstrukce a maximální využití prosklení dávají možnost provedení těch nejodvážnějších architektonických konstrukcí.

 

Český trh v posledních letech zaznamenává rostoucí trend v poptávce hliníkových profilů. Právě variabilita tvarů spolu se splněním nejvyšších technických a energetických požadavků umožňuje realizaci jedinečných architektonických vizí.

OKNOPLAST produkuje hliníková okna a dveře spojující vysoké tepelněizolační parametry a vlastnosti podporující ochranu a bezpečnost bydlení s neopakovatelným elegantním designem. Klientům, kteří mají mimořádné nároky na tepelnou izolaci, nabízíme moderní systém MB-70 HI – okna a dveře se sníženým koeficientem prostupu tepla až o 0,5 W/m2 . K, což v kombinaci s bohatým výběrem barevných odstínů a možností uplatnění nestandardních skel ve všech ohledech převyšuje standardní nabídku na trhu.

HLINÍK NA TERASE A V ZIMNÍ ZAHRADĚ
Prosklené terasy a zimní zahrady změní dům na jedinečné místo pro oddych a díky zvýšenému kontaktu se světlem mají příznivý vliv na duši obyvatel a atmosféru domu. Nejnovější nabídka společnosti OKNOPLAST v oblasti hliníkových oken a dveří určených pro rodinné domy přináší energoúsporná okna a dveře na terasu HST a PSK. Terasové zdvižno-posuvné dveře HST nebo sklopno-posuvné dveře PSK, jediné svého druhu na trhu, jsou ideálním řešením optimálního využití plochy u vchodu na terasu nebo do zahrady. Inovativní technologie umožňuje zhotovení konstrukce s nadrozměrným zasklením prakticky bez šířkového omezení. Speciálně navržené kování pak umožňuje snadnou manipulaci s dveřmi bez většího fyzického úsilí.

Jedním z nejdůležitějších parametrů zimní zahrady je pevnost a odolnost konstrukce střech a stěn. Kvalitní hliníkové střešní systémy TS Aluminium od OKNOPLAST zajišťují vysokou odolnost proti povětrnostním podmínkám včetně udržení sněhu v zimním období. Různé tvary profilů dovolují vytváření štíhlých a pevných konstrukcí. Spojením tvarů s velkým výběrem barev a s možností použití nestandardního skla vzniká unikátní architektonická realizace na míru.

VÝLOHA ČI FASÁDA TAK TROCHU JINAK
Dalším zajímavým architektonickým i užitkovým doplňkem bytové nebo komerční výstavby může být netradiční pojetí prosklené fasády či obchodního přízemí. Pro tato řešení nabízí OKNOPLAST moderní systém MB 60 s typickými vysokými parametry tepelné a protihlukové izolace a možností ohybu profilů, zárubní, křídel i spojů. To umožňuje výrobu nejrůznějších typů oblouků a atraktivních obloukových konstrukcí. Dostupnost různých verzí oken, skel a široký výběr z barev jsou samozřejmostí, která uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka.

Stále silnějším faktorem při rozhodování o pořízení hliníkových profilů je cena. Díky technologickým inovacím a pokročilému vývoji hliníkových konstrukcí je možné vyrobit zcela nestandardní řešení na míru ve vysoké kvalitě a za přijatelnou cenu.

Více o nadčasových oknech, dveřích a řešeních pro zimní zahrady na
www.oknoplast.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: okna
Sdílejte článek

Diskuze