Jak ušetřit za osvětlení? Pořiďte si LED žárovky!

Jak ušetřit za osvětlení? Pořiďte si LED žárovky!

29. 10. 2015 Sdílet

Každá koruna je dobrá a příležitosti, jak ušetřit jsou vždy vítané. Energie a elektřina jsou čím dál dražší a proto se vyplatí jít na to chytře. Jednoduchý trik spočívá ve výměně klasických žárovek za úsporné LED žárovky. Proč je to tak dobré a kde tyto žárovky koupit? To všechno se dozvíte v tomto článku.

Úspora energii

LED žárovky mají o poznání nižší spotřebu energie, než žárovky klasické. Z části je to z toho důvodu, že zbytečně nevylučují tolik tepla a energii využívají efektivně pouze na výrobu světla. Nabídka LED žárovek je velmi široká a vybrat si můžete z různých typů, které se liší závitem, svítivostí nebo barvou světla.

Přirozené světlo

Už dávno neplatí, že LED žárovky mají nepříjemné studené světlo. Výběr LED žárovek je tak široký, že si můžete vybrat z celé škály teplotního barevného spektra. Pokud tedy máte rádi žluté až téměř oranžové teplé světlo, najdete ho v nabídce. Do prostor, které příliš často nevyužíváte, jako je například spíž nebo jiné úložné prostory klidně využijete i obyčejnou studenkou LED žárovku.

led

Dlouhá životnost

Klasické žárovky toho příliš nevydrží a často praskají, ale LED žárovky mají delší životnost a vydrží svítit o dost více hodin. Například LED žárovka R50 6W E14 vydrží bez problému svítit až 25 000 hodin. Nebudete muset žárovku hned měnit a kupovat novou. Vyplatí se to jak z hlediska úspory energií, tak z hlediska dlouhá životnosti a z toho pramenící větší šetrnosti k životnímu prostředí.

Kde koupit?

Aby žárovka byla opravdu kvalitní, je dobré koupit i u osvědčeného dodavatele. Firma EMOS nabízí velký sortiment LED žárovek, ale i jiných typů, jako jsou například halogenové žárovky, autožárovky, náhradní žárovky do spotřebičů a další. Česká firma má více než dvacetiletou tradici. Zboží naleznete po celé České republice v supermarketech nebo specializovaných obchodech a při objednání z internetu jsou žárovky dodávány přibližně do dvou pracovních dní.

led2

ZDROJ: PR článek společnosti EMOS spol. s r.o.

Kategorie: Novinky
Tagy: led zarovka
Sdílejte článek