zdroj Rentmil s.r.o.

Ještě letos se můžete koupat ve vlastním zahradním bazénu!

08. 06. 2017
Diskuze (0)
Sdílet

Až se zima zeptá, co jste dělali v létě, můžete jí povědět o tom, jak jste si užívali nového bazénu. Že na zahradě žádný nemáte? Rozhodněte se dnes a do měsíce se budete moci koupat…

Nadzemní versus zapuštěný bazén

Pokud si vybíráte bazén na zahradu, máte v podstatě dvě možnosti. Buď si objednáte kruhový nadzemní bazén, nebo si zvolíte ten, který se zapouští do země. Jde-li vám o to, abyste si mohli skutečně zaplavat jako na dovolené, pak jsou zapuštěné bazény nenahraditelné. Pokud se ale chcete s dětmi jen tak trochu svlažit a relaxovat, zvažte samonosný nadzemní bazén. Jejich cena je totiž mimořádně příznivá, smontovaný bazén vám může být dopraven na zahradu rekordní rychlostí a nebudete muset provádět žádné stavební práce – stačí jen zarovnat plochu pod bazénem. Vyrábí se z velmi pevného plastu, takže nějakou dobu vydrží.

bazén se zastřešením zdroj Rentmil s.r.o.

bazén se zastřešením zdroj Rentmil s.r.o.

Zapuštěné bazény Rentmil

Ten pravý komfort a prostor vám samozřejmě poskytne spíše zapuštěný bazén od renomovaného výrobce, jakým je www.rentmil.cz. Při srovnání s těmi nadzemními vítězí také z hlediska designu, protože nabízí mnohem větší variabilitu, a navíc dovedou krásně splynout s okolím. Jejich instalace není tak jednoduchá, ale na druhé straně lze bazén zapustit do povrchu, který není úplně rovný – dokonce do mírného svahu. Starší ročníky a malé děti potěší snadný vstup do vody. Zapuštěný bazén si můžete nechat zastřešit, a prodloužit si tak koupací sezónu.

zapuštěný bazén zdroj Rentmil s.r.o.

zapuštěný bazén zdroj Rentmil s.r.o.

Proč plastový bazén?

Společnost Rentmil vyrábí své bazény z kvalitního plastu Polystone P, který se vyznačuje vysokou odolností vůči všem druhům poškození a UV záření. Tento materiál byl vytvořen přímo pro plastové bazény, takže snese také dezinfekci vody. Jeho cena je oproti alternativám (sklolaminátové a fóliové bazény) dostupná, přičemž parametry nejsou o nic horší – právě naopak. Ze širokého spektra tvarů a barev zapuštěných bazénů si určitě vyberete. Pokud se chcete koupat ještě letos, začněte jednat a za dva týdny se vaše přání může stát skutečností.

ZDROJ: PR článek společnosti Rentmil s.r.o.

Kategorie: Novinky Rady a Tipy
Tagy: bazen okolí bazénu stavba zahrada
Sdílejte článek

Diskuze