Ještě letos se můžete koupat ve vlastním zahradním bazénu!

Ještě letos se můžete koupat ve vlastním zahradním bazénu!

08. 06. 2017
Diskuze (0)
Sdílet

Až se zima zeptá, co jste dělali v létě, můžete jí povědět o tom, jak jste si užívali nového bazénu. Že na zahradě žádný nemáte? Rozhodněte se dnes a do měsíce se budete moci koupat…

Nadzemní versus zapuštěný bazén

Pokud si vybíráte bazén na zahradu, máte v podstatě dvě možnosti. Buď si objednáte kruhový nadzemní bazén, nebo si zvolíte ten, který se zapouští do země. Jde-li vám o to, abyste si mohli skutečně zaplavat jako na dovolené, pak jsou zapuštěné bazény nenahraditelné. Pokud se ale chcete s dětmi jen tak trochu svlažit a relaxovat, zvažte samonosný nadzemní bazén. Jejich cena je totiž mimořádně příznivá, smontovaný bazén vám může být dopraven na zahradu rekordní rychlostí a nebudete muset provádět žádné stavební práce – stačí jen zarovnat plochu pod bazénem. Vyrábí se z velmi pevného plastu, takže nějakou dobu vydrží.

bazén se zastřešením zdroj Rentmil s.r.o.

bazén se zastřešením zdroj Rentmil s.r.o.

Zapuštěné bazény Rentmil

Ten pravý komfort a prostor vám samozřejmě poskytne spíše zapuštěný bazén od renomovaného výrobce, jakým je www.rentmil.cz. Při srovnání s těmi nadzemními vítězí také z hlediska designu, protože nabízí mnohem větší variabilitu, a navíc dovedou krásně splynout s okolím. Jejich instalace není tak jednoduchá, ale na druhé straně lze bazén zapustit do povrchu, který není úplně rovný – dokonce do mírného svahu. Starší ročníky a malé děti potěší snadný vstup do vody. Zapuštěný bazén si můžete nechat zastřešit, a prodloužit si tak koupací sezónu.

zapuštěný bazén zdroj Rentmil s.r.o.

zapuštěný bazén zdroj Rentmil s.r.o.

Proč plastový bazén?

Společnost Rentmil vyrábí své bazény z kvalitního plastu Polystone P, který se vyznačuje vysokou odolností vůči všem druhům poškození a UV záření. Tento materiál byl vytvořen přímo pro plastové bazény, takže snese také dezinfekci vody. Jeho cena je oproti alternativám (sklolaminátové a fóliové bazény) dostupná, přičemž parametry nejsou o nic horší – právě naopak. Ze širokého spektra tvarů a barev zapuštěných bazénů si určitě vyberete. Pokud se chcete koupat ještě letos, začněte jednat a za dva týdny se vaše přání může stát skutečností.

ZDROJ: PR článek společnosti Rentmil s.r.o.

Kategorie: Novinky Rady a Tipy
Tagy: bazen okolí bazénu stavba zahrada
Sdílejte článek

Diskuze