Již po sedmé se bude v Letňanech mixovat interiérový design!

Již po sedmé se bude v Letňanech mixovat interiérový design!

08. 01. 2018
Diskuze (0)
Sdílet

DESIGN SHAKER představuje největší přehlídku interiérového designu v rámci jarních souběhu veletrhů bydlení. Již sedmým rokem se zde návštěvníci mohou seznámit s novinkami a trendy v tvorbě významných, ale i začínajících českých i zahraničních designérů.

Snahou organizátorů je propojit kvalitní designéry a etablované firmy, kteří v rámci veletrhu mají skvělé podmínky pro bližší seznámení se s příslušnou problematikou a následné navázání dlouhodobé spolupráce.

ZDROJ DESIGN SHAKER

Vedle již renomovaných designérských studií dává veletrh prostor i mladým designérům, pro něž je tato platforma mnohdy první příležitostí představit své projekty výrobcům či dalším případným spolupracovníkům.

ZDROJ DESIGN SHAKER

Veletrh je pro větší přehlednost rozdělen do několika sekcí.
Architektonická a designérská studia zavedených značek se prezentují v sekci Big Deal, mladí a začínající umělci pak budou mít možnost se představit v sekci Fresh Space. Centrem veletrhu je Media Cafe, což je otevřený prostor jak pro veřejnost, tak pro setkávání a sdílení zkušeností samotných vystavovatelů. Stejně jako v předchozích ročnících i pro letošní rok je připravena řada přednášek a workshopů na rozmanitá témata ze světa designu.

ZDROJ DESIGN SHAKER

Připravovaný ročník letos nově doplní specializovaná přehlídka DESIGN V KOUPELNĚ, věnující se koupelnám, zařízení, vybavení a příslušenství. Zde se budou nejen prezentovat výjimečné koupelnové produkty a řady domácích i světových značek, ale i v rámci této sekce se chystá řada přednášek a diskusí na aktuální témata. Hlavním partnerem je ProCeram a.s.

Veletrh Design Shaker se již tradičně bude konat na jaře roku 2018 v areálu PVA EXPO PRAHA, poskytne prostor 80 vystavovatelům a je připraven překonat návštěvnost z předchozích let a přivítat více než 35000 diváků.

http://designshaker.cz/
http://designvkoupelne.cz/
http://forinterior.cz/

ZDROJ: PR článek redakce DESIGN SHAKER

Kategorie: Novinky
Tagy: EXPO PRAHA interiérový design veletrhy zařízení koupelny
Sdílejte článek

Diskuze