Kdo chce ušetřit, míří na veletrh Aqua-therm

04. 10. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

Rozčiluje vás neznalost prodavačů, kteří vám nedokáží fundovaně poradit, pro jaký typ kotle, tepelného čerpadla nebo klimatizace se rozhodnout? Pak navštivte veletrh Aqua-therm Praha, který proběhne v pražských Letňanech od 23. do 27. listopadu.

Na jednom místě budete moci porovnat výrobky a technologie více než 250 vystavovatelů. Vedle informací z první ruky můžete na vystavené zboží získat speciální veletržní slevy. Aqua-therm Praha je největší odbornou akcí v oblasti úspor za teplo, plyn a vodu a jediným veletrhem, kde najdete stěžejní značky v oboru jako ABB, Atmos, Baxi Heating, Buderus, Dakon, Hoval, IVAR CS, Junkers, Kotle LOOS, Protherm, Regulus Stiebel Eltron, Thermona, Vaillant nebo Weishaupt.

Přímo na veletrhu můžete také zdarma navštívit odborné semináře a prodiskutovat svoje problémy při stavbě domu či úpravách domů s odborníky z různých oblastí. Již nyní jsou potvrzena témata přednášek, například „Budovy s téměř nulovou spotřebou energie v roce 2020 – fantazie či realita?“, „Problémy v zateplení bytových domů“, nebo „Obnovitelné zdroje energie pro nízkoenergetické budovy“. Státní fond životního prostředí, který mimo jiné administruje dotační program Zelená úsporám, bude mít na veletrhu velké informační středisko, kde bude radit, jak získat peníze z Operačního programu Životní prostředí.

Veškeré informace o doprovodném programu veletrhu najdete na www.aqua-therm.cz.

Kategorie: Novinky
Tagy: klimatizace kotel tepelná čerpadla
Sdílejte článek

Diskuze