Kdy vyměnit staré radiátory za nové?

Kdy vyměnit staré radiátory za nové?

13. 05. 2020 Sdílet

Pokud radiátory používáte desítky let a nyní zjistíte, že je na nich rez nebo nacházíte provlhlá místa na zemi, nastal čas na jejich výměnu. Pokud se závada projeví při jednom radiátoru, je pravděpodobné, že končí životnost všech. Pokud se snažíte snížit náklady na vytápění a přitom máte doma stále litinové radiátory, i tehdy je ten pravý čas.

Vzhledem k tomu, že realizační práce jsou jednoduché a nezaberou mnoho času, můžete přistoupit k výměně radiátoru v kterémkoliv ročním období.

Otopné těleso RADIK KLASIK – R je vyrobeno speciálně pro ty, kteří chtějí rekonstruovat ať už se jedná o byt nebo rodinný domek. Dokáže poskytnout vysoký výkon, na rozdíl od svého litinového předchůdce zabere méně místa. Moderní tělesa obsahují díky své konstrukci menší množství vody a dokáží tak pružněji reagovat na změny teplot v místnosti. Nedochází tak k jejímu zbytečnému přetápění a ve výsledku ani k plýtvání energií. Navíc mají elegantní design a volitelné barevné provedení čelní desky. V případě RADIK KLASIK – R od českého výrobce KORADO se jedná o radiátor s roztečí 500 mm. Pokud využijete tzv. kotlíkové dotace na výměnu zdroje tepla, lze do výdajů zahrnout i koncová tělesa, tedy i RADIK KLASIK – R.

www.korado.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: Deskové radiátory otopné těleso radiatory
Sdílejte článek