Laufen CZ na veletrhu Aquatherm: Novinky i inovace

Společnost Laufen CZ ani letos nebude chybět na tradičním veletrhu technického zařízení budov (TZB), který se uskuteční začátkem března.

Výrobce sanitární keramiky, do jehož portfolia spadají značky Laufen, Jika a Roca, představí odborné veřejnosti své novinky, ukáže inovativní technologie a nabídne návštěvníkům inspiraci pro kompletní řešení koupelen s průnikem všech značek společnosti. Vystavovat bude na 70 m2 v hale č. 5.

Jika: Novinkový kombiklozet Lyra a inovativní baterie

Velký prostor na veletrhu bude věnován sortimentu tradiční české značky koupelnového vybavení Jika. V každé z kójí ukáže jednu ze svých sérií. Návštěvníci Aquathermu se tak mohou seznámit se sérií Cubito Pure, produkty z řady Tigo, za níž stojí architekt Michal Janků a která je ideálním řešením pro malé koupelny, a sériemi Mio a Lyra Plus.

Novinkou, kterou Jika veřejnosti představí, je kombiklozet Lyra Plus rimless. Ten je vůbec prvním kombinačním klozetem značky s technologií splachování bez oplachového kruhu. V rámci prezentace nechybí baterie a ani podomítkové moduly Jika i Laufen společně s tlačítky Laufen, Jika a Roca.

sanitární keramika

FOTO Laufen CZ

sanitární keramika

FOTO Laufen CZ

Laufen: Moderní technologie pro estetiku i zdraví

V duchu pokrokových technologií s důrazem na vysokou estetiku, ale také hygienu a zdraví, se ponese prezentace značky Laufen. Zaměřena bude na toalety s bidetovou sprškou Riva a Navia, kdy se bude moci veřejnost seznámit s funkcemi a uživatelskými výhodami klozetů a také jejich intuitivní obsluhou včetně aplikace.

Revoluční toalety se zabudovanou bidetovou sprškou

Klozet s integrovanou bidetovou sprškou Cleanet Riva je čistě švýcarský produkt, jehož autorem je Peter Wirz. Keramická mísa v sobě skrývá dvojdílnou konstrukci, kterou stačí při montáži jednoduše zapojit: špičkové technologie se diskrétně ukryjí uvnitř toalety. Konstrukce je navíc bezdrátová a tedy bez rušivých kabelů.

Cleanet Riva se díky konstrukci bez oplachového kruhu a zušlechtění LCC keramického povrchu snadno udržuje. Uživateli nabízí intuitivní ovládání pomocí otočného tlačítka nebo dálkového ovladače, LED noční osvětlení, integrované funkce samočištění, automatické odsávání zápachu a odstranění vodního kamene, důkladné čištění trysky před a po každém použití, odnímatelné sedátko se zpomalovacím sklápěcím systémem a mnohem více.

Nadčasový švýcarský design, snadné ovládání a standardní rozměry. To jsou základní charakteristiky klozetu Cleanet Navia s integrovanou bidetovací sprškou.

Technologie je skrytá uvnitř celokeramického klozetu, který je opatřený povrchovou úpravou LCC. V kombinaci s mísou bez oplachového kruhu a snadno odnímatelným sedátkem, tvoří vysoce hygienický produkt snadný na údržbu.

Součástí je také funkce pro odstranění vodního kamene. Cleanet Navia se ovládá jednoduchým intuitivním otočeným tlačítkem umístěným v těle keramiky nebo pomocí aplikace v telefonu.

sanitární keramika

FOTO Laufen CZ

sanitární keramika

FOTO Laufen CZ

Nové možnosti designu díky SaphirKeramik

Na aktuální trendy pak navazuje také SaphirKeramik, tenký a zároveň odolný materiál, který způsobil revoluci v oblasti koupelnového designu. Společnost nyní pracuje už se čtvrtou generací tohoto materiálu, což jí umožňuje přinášet stále nová vylepšení pro umyvadla. Ta si budou moci prohlédnout i návštěvníci veletrhu. Těšit se mohou na umyvadla vznikající ve spolupráci se světoznámými designéry, jako jsou Marcel Wanders nebo Konstantin Grcic, a na ukázku takových vylepšení, jako je například dvojité umyvadlo ve velikosti jednoduchého.

sanitární keramika

FOTO Laufen CZ

www.laufen.cz

Zdroj: PR článek společnosti Laufen CZ

Komentovat