Laufen CZ na veletrhu Aquatherm: Novinky i inovace

24. 02. 2020 Sdílet

Společnost Laufen CZ ani letos nebude chybět na tradičním veletrhu technického zařízení budov (TZB), který se uskuteční začátkem března.

Výrobce sanitární keramiky, do jehož portfolia spadají značky Laufen, Jika a Roca, představí odborné veřejnosti své novinky, ukáže inovativní technologie a nabídne návštěvníkům inspiraci pro kompletní řešení koupelen s průnikem všech značek společnosti. Vystavovat bude na 70 m2 v hale č. 5.

Jika: Novinkový kombiklozet Lyra a inovativní baterie

Velký prostor na veletrhu bude věnován sortimentu tradiční české značky koupelnového vybavení Jika. V každé z kójí ukáže jednu ze svých sérií. Návštěvníci Aquathermu se tak mohou seznámit se sérií Cubito Pure, produkty z řady Tigo, za níž stojí architekt Michal Janků a která je ideálním řešením pro malé koupelny, a sériemi Mio a Lyra Plus.

Novinkou, kterou Jika veřejnosti představí, je kombiklozet Lyra Plus rimless. Ten je vůbec prvním kombinačním klozetem značky s technologií splachování bez oplachového kruhu. V rámci prezentace nechybí baterie a ani podomítkové moduly Jika i Laufen společně s tlačítky Laufen, Jika a Roca.

sanitární keramika

FOTO Laufen CZ

sanitární keramika

FOTO Laufen CZ

Laufen: Moderní technologie pro estetiku i zdraví

V duchu pokrokových technologií s důrazem na vysokou estetiku, ale také hygienu a zdraví, se ponese prezentace značky Laufen. Zaměřena bude na toalety s bidetovou sprškou Riva a Navia, kdy se bude moci veřejnost seznámit s funkcemi a uživatelskými výhodami klozetů a také jejich intuitivní obsluhou včetně aplikace.

Revoluční toalety se zabudovanou bidetovou sprškou

Klozet s integrovanou bidetovou sprškou Cleanet Riva je čistě švýcarský produkt, jehož autorem je Peter Wirz. Keramická mísa v sobě skrývá dvojdílnou konstrukci, kterou stačí při montáži jednoduše zapojit: špičkové technologie se diskrétně ukryjí uvnitř toalety. Konstrukce je navíc bezdrátová a tedy bez rušivých kabelů.

Cleanet Riva se díky konstrukci bez oplachového kruhu a zušlechtění LCC keramického povrchu snadno udržuje. Uživateli nabízí intuitivní ovládání pomocí otočného tlačítka nebo dálkového ovladače, LED noční osvětlení, integrované funkce samočištění, automatické odsávání zápachu a odstranění vodního kamene, důkladné čištění trysky před a po každém použití, odnímatelné sedátko se zpomalovacím sklápěcím systémem a mnohem více.

Nadčasový švýcarský design, snadné ovládání a standardní rozměry. To jsou základní charakteristiky klozetu Cleanet Navia s integrovanou bidetovací sprškou.

Technologie je skrytá uvnitř celokeramického klozetu, který je opatřený povrchovou úpravou LCC. V kombinaci s mísou bez oplachového kruhu a snadno odnímatelným sedátkem, tvoří vysoce hygienický produkt snadný na údržbu.

Součástí je také funkce pro odstranění vodního kamene. Cleanet Navia se ovládá jednoduchým intuitivním otočeným tlačítkem umístěným v těle keramiky nebo pomocí aplikace v telefonu.

sanitární keramika

FOTO Laufen CZ

sanitární keramika

FOTO Laufen CZ

Nové možnosti designu díky SaphirKeramik

Na aktuální trendy pak navazuje také SaphirKeramik, tenký a zároveň odolný materiál, který způsobil revoluci v oblasti koupelnového designu. Společnost nyní pracuje už se čtvrtou generací tohoto materiálu, což jí umožňuje přinášet stále nová vylepšení pro umyvadla. Ta si budou moci prohlédnout i návštěvníci veletrhu. Těšit se mohou na umyvadla vznikající ve spolupráci se světoznámými designéry, jako jsou Marcel Wanders nebo Konstantin Grcic, a na ukázku takových vylepšení, jako je například dvojité umyvadlo ve velikosti jednoduchého.

sanitární keramika

FOTO Laufen CZ

www.laufen.cz

Zdroj: PR článek společnosti Laufen CZ

Kategorie: Novinky
Tagy: sanitární keramika
Sdílejte článek