MULTIBAT slaví 15 let na českém trhu

13. 05. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

Po mnohaletých zkušenostech v západní Evropě společnost Lafarge Cement, a.s. v únoru 1998 uvedla MULTIBAT také na český trh. Při staveništní přípravě zdicích a omítacích malt nahradil dříve používané hydraulické vápno a další pojiva. MULTIBAT […]

Po mnohaletých zkušenostech v západní Evropě společnost Lafarge Cement, a.s. v únoru 1998 uvedla MULTIBAT také na český trh. Při staveništní přípravě zdicích a omítacích malt nahradil dříve používané hydraulické vápno a další pojiva. MULTIBAT v Čechách velmi rychle zdomácněl. Našel oblibu u profesionálů i kutilů, kteří svépomocí upravují své domy a chalupy.

V roce 2008 byl původní MULTIBAT nahrazen novým výrobkem s lepšími užitnými vlastnostmi – na trh byl uveden Multibat PLUS. Rovněž došlo ke změně balení – ze 40 kg na 30 kg. Své 10-té výročí uvedení na trh oslavil MULTIBAT nejen touto změnou, ale také rekordním objemem prodeje.

MULTIBAT je vyráběn a zkoušen dle normy ČSN EN  413-1. O kvalitách Multibatu nás však více než výsledky laboratorních testů přesvědčuje každoročně velké množství spokojených zákazníků.

 

Kategorie: Novinky
Tagy: omitka zdící malta
Sdílejte článek

Diskuze