vánoce

Nadílka originálních dárků i vystoupení slavných hvězd na veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY

28. 11. 2019
Diskuze (0)
Sdílet

Kam letos vyrazit na nejlepší vánoční nákupy a pořídit tam Ježíška pro celou rodinu? Zavítejte na veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY a seznamte se s produkty tradičních českých výrobních firem i s nezávislou autorskou sekcí. Čeká vás expozice se 400 stánky a více jak 10 000 tipy na originální nadílku.

Veletrh dárků, dekorací a spotřebního zboží STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY vdechne sváteční atmosféru areálu PVA EXPO PRAHA už pojedenácté. Ve dnech 12. až 15. prosince 2019 nabídne inspiraci na nákup vánočních dárků a mnoho dalšího.

Letňany rozezní koncerty slavných hvězd

Sváteční atmosféru veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY dokreslí bohatý doprovodný program. Ve čtvrtek čeká návštěvníky řada vystoupení pěveckých a tanečních souborů, v pátek pak program s dětmi z dětských domovů pod záštitou sdružení CHARITA DĚTEM.

vánoční svíčky

shutterstock

Zlatý hřeb celého veletrhu se ale odehraje v sobotu 14. prosince od 13 do 17 hodin ve Vstupní hale II. V rámci programu nazvaného DEJME ŠANCI DĚTEM vystoupí mnoho známých tváří. Menší děti pobaví Václav Upír Krejčí, větší nadchne ohnivá show Petra Dragona Kozáka, ale celou rodinu zaručeně roztančí italské legendy Drupi & Davide Mattioli s největšími hity a novými duety obou zpěváků. Odpolednem návštěvníky provede Anife Ismet Hassan Vyskočilová.

Basikova-Bara

Zatímco na koncert Drupiho a Davida Mattioli se dostanete v rámci vstupenky na veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY úplně ZDARMA, na další dva koncerty si musíte zakoupit lístky v předprodeji. Rozhodně ale za to stojí. Ve čtvrtek 12. prosince v 19 hodin se Kongresový sál PVA EXPRO PRAHA rozezní hlasem talentované zpěvačky Debbi. V sobotu 14. prosince ji na stejném pódiu od 18 hodin vystřídá stálice české populární hudby Bára Basiková se smyčcovým orchestrem Prague Lecian Strings.

V rámci vstupného na veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY bude možné vychutnat si také sérii nedělních vystoupení, která jsou součástí programu organizace Ulice dětem. Představí se zpěvačka a kytaristka Sabina Uxová, multižánrový zpěvák Jana Čechovského a Filip Solčany alias Beatsolčy, který se věnuje beatboxu.

Více na stránkách akce www.vanocnidny.cz.

Kategorie: Novinky
Tagy: Vánoce veletrhy
Sdílejte článek

Diskuze