Nejprodávanější tašky a nejoblíbenější barvy z nabídky krytin TERRAN

Nejprodávanější tašky a nejoblíbenější barvy z nabídky krytin TERRAN

09. 03. 2018
Diskuze (0)
Sdílet

„Často se mne zákazníci ptají, které z našich střešních tašek jsou NEJ.“ říká ing. Pavel Suchánek, jednatel společnosti Mediterran CZ s.r.o., která na český trh dodává betonové tašky TERRAN. „A já odpovídám, že nejlepší tašky jsou Synus a nejprodávanější Danubia. A z barev v poslední době vítězí jednoznačně tmavé odstíny.“ dodává ing. Pavel Suchánek.

Mimořádná obliba tašek řady Danubia není žádným překvapením. Tato produktové linie symbolizuje přirozenou harmonii. Klasický produkt se svými měkkými liniemi navíc ideálně zapadá do české přírody a krajiny. V povrchové úpravě COLORSYSTEM nabízí výběr z pěti barev, u nejlepší povrchové úpravy EVO jsou na výběr další čtyři odstíny. A v obou provedeních jsou v nabídce oblíbené tmavé barvy.

Zdroj Mediterran CZ

Zdroj Mediterran CZ

Důvod pro označení řady Synus jako nejlepší střešní tašky není jen v elegantním a jedinečném vlnitém profilu (ten si všimne i laik), který připomíná sinusoidu. Znalec při pohledu na zadní stranu ocení nejmodernější výrobní technologii, díky které mají tyto betonové tašky s mimořádnou odolností (záruka je až 50 let!) velmi nízkou hmotnost. To představuje ideální řešení zejména při rekonstrukcích starších domů. Více informací najdete na www.terran.cz.

Kategorie: Novinky
Tagy: šikmé střechy strešní krytina střešní tašky Terran
Sdílejte článek

Diskuze