„Neviditelný“ sprchový žlábek TECEdrainline – evoluce ve světě koupelen

02. 05. 2012
Diskuze (0)
Sdílet

Svět sprchových koutů prochází modernizací, zákazníci vyžadují odvodnění sprchy integrované do podlahy, aby byl zajištěn pohodlný vstup.   Společnost TECE uvedla na trh novinku – sprchový žlab s možností nalepení dlažby. Uživatel sprchy vidí pouze […]

Svět sprchových koutů prochází modernizací, zákazníci vyžadují odvodnění sprchy integrované do podlahy, aby byl zajištěn pohodlný vstup.

 

Společnost TECE uvedla na trh novinku – sprchový žlab s možností nalepení dlažby. Uživatel sprchy vidí pouze chybějící spáru. Díky tomuto řešení se stává sprchový žlábek téměř „neviditelným“. Tento žlab lze použít jak pro standardní keramické dlažby, tak nově i pro velkoformátové dlažby z přírodního kamene. Při vývoji nového designu zůstaly zachovány důležité technické parametry – vysoká odtoková kapacita, široká nabídka rozměrů a bezproblémový přístup pro čištění žlabu.

Nemáte dostatečnou stavební výšku podlahy pro instalaci sprchového žlabu?

Nový ultra-nízký sifon DN 40 s min. instalační výškou 60 mm lze použít pro jakýkoli sprchový žlab, nejen v novostavbách, ale i při rekonstrukci, v panelovém domě nevyjímaje.

Vyzkoušejte online konfigurátor sprchových žlábků TECEdrainline: www.tece.cz  

Kategorie: Novinky
Tagy: koupelna sprcha
Sdílejte článek

Diskuze