zdroj Maro

Nová tvář koupelen MARO

20. 03. 2019
Diskuze (0)
Sdílet

Nový exkluzivní showroom koupelen MARO v Praze-Karlíně v sobě nese spojení netradičního designového koupelnového studia a nejlepších výrobců koupelnového vybavení. Inspiraci poskytuje 22 kompletních koupelen umístěných ve velkorysém prostoru, kde se estetika koupelen snoubí s jejich plnou funkčností. Odkryjte Novou tvář koupelen!

V atraktivní pražské čtvrti, rozkládající se mezi Vltavou, Vítkovem a Negrelliho viaduktem, se prolíná atmosféra původních staveb s moderní architekturou, a právě do této části Karlína byl umístěn nový unikátní showroom koupelen s názvem „Nová tvář koupelen MARO“. Společnost MARO, která patří mezi jeden z nejvýznamnějších specializovaných velkoobchodů pro obor topení – voda – plyn a vybudovala již 7 koupelnových studií, se rozhodla vstoupit do hlavního města s ojedinělým konceptem.

zdroj Maro

Velkorysé prostory přízemí administrativní budovy poskytly spoustu příležitostí na vytvoření „tak trochu jiného“ interiéru koupelnového studia, kde otevřenost celého prostoru podporuje jeho jedinečnou atmosféru. Zadání ztvárnění Nové tváře koupelen se úspěšně chopila architektka Eva Eichlerová ze studia APROPOarch: „Práce na showroomu pro mě byla výzvou, zejména jak vyřešit poměrně velký prostor s požadavky na prezentaci, aby byla vyvážena jak estetická a funkční stránka, tak i marketingová. Aby si prostor zachoval svoji jednoduchost, vzdušnost, zároveň nabídl všechny produkty a vše zůstalo v rovnováze.“

zdroj Maro

Ve studiu o rozloze 700 m2, rozděleném do dvou výškových úrovní, je prezentováno celkem 22 vzorových koupelen a tři funkční zóny. Denní světlo, které zajišťuje neopakovatelnou atmosféru studia, je vrháno do vesměs celého showroomu skrze výlohy v přední a zadní části, v prostřední části přirozené osvětlení poskytuje prosklený strop rozlehlého atria.

Základní informace:

Adresa: Rohanské nábřeží 670/19, Praha-Karlín 186 00 – přízemí administrativní budovy River Garden
Otevírací doba: pondělí–pátek: 9:00 – 18:00, sobota: 9:00 – 13:00
Kontakt: +420 778 451 167, +420 778 451 052
Webové stránky: www.marokarlin.cz
E-mail: koupelnypraha@maro.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: koupelna s WC
Sdílejte článek

Diskuze