Novinky na trhu střešních krytin

14. 02. 2012
Diskuze (0)
Sdílet

Na letošní výstavě Střechy Praha představila společnost Mediterran CZ, s. r. o., dvě novinky na trhu střešních krytin – jsou jimi Zenit Břidlice a Standard Vlčanka. Zenit Břidlice je mimořádně elegantní a výrazná taška. Již […]

Na letošní výstavě Střechy Praha představila společnost Mediterran CZ, s. r. o., dvě novinky na trhu střešních krytin – jsou jimi Zenit Břidlice a Standard Vlčanka.

Zenit Břidlice je mimořádně elegantní a výrazná taška. Již rovný tvar zaručuje výjimečnost tohoto produktu. Temně černá barva tašky a použité motivy připomínající tekoucí řeku ji řadí mezi elitní tašky. Zenit Břidlice zaujme zákazníky, kteří rádi experimentují a upřednostňují extravaganci. Tato taška je dokladem vysokého standardu, kde je kladen důraz na kvalitu a eleganci. Samozřejmostí je Colorsystém, který zajišťuje ochranu a intenzitu barvy. Zenit Břidlice obecně není určena pro každého, ale myšlenka o její koupi probleskne hlavou každému zákazníkovi. Zenit Břidlice patří mezi dražší, ale exkluzivní tašky. Koupí této tašky získáte krytinu, která je opravdovým skvostem.

Standard Vlčanka se vyznačuje přirozeností, jednoduchostí a elegancí. Kromě těchto předností má vysokou užitkovou hodnotu a je použitelná na různé typy střech. Originalita Vlčanky spočívá v jejím tvaru, použitých materiálech a výjimečné garantované kvalitě. Tato taška je všeobecně oblíbená pro svou komplexnost a příznivou cenu. Standard Vlčanka je skvělá inovace, která je unikátní svojí bronzově skořicovou barvou. Standard Vlčanku doporučujeme pro střední vrstvu našich zákazníků, ale samozřejmě nejen pro ně.

Kategorie: Novinky
Tagy: krytina Od partnerů rodinny dum střecha
Sdílejte článek

Diskuze