Novinky na trhu střešních krytin

Novinky na trhu střešních krytin

14. 02. 2012
Diskuze (0)
Sdílet

Na letošní výstavě Střechy Praha představila společnost Mediterran CZ, s. r. o., dvě novinky na trhu střešních krytin – jsou jimi Zenit Břidlice a Standard Vlčanka. Zenit Břidlice je mimořádně elegantní a výrazná taška. Již […]

Na letošní výstavě Střechy Praha představila společnost Mediterran CZ, s. r. o., dvě novinky na trhu střešních krytin – jsou jimi Zenit Břidlice a Standard Vlčanka.

Zenit Břidlice je mimořádně elegantní a výrazná taška. Již rovný tvar zaručuje výjimečnost tohoto produktu. Temně černá barva tašky a použité motivy připomínající tekoucí řeku ji řadí mezi elitní tašky. Zenit Břidlice zaujme zákazníky, kteří rádi experimentují a upřednostňují extravaganci. Tato taška je dokladem vysokého standardu, kde je kladen důraz na kvalitu a eleganci. Samozřejmostí je Colorsystém, který zajišťuje ochranu a intenzitu barvy. Zenit Břidlice obecně není určena pro každého, ale myšlenka o její koupi probleskne hlavou každému zákazníkovi. Zenit Břidlice patří mezi dražší, ale exkluzivní tašky. Koupí této tašky získáte krytinu, která je opravdovým skvostem.

Standard Vlčanka se vyznačuje přirozeností, jednoduchostí a elegancí. Kromě těchto předností má vysokou užitkovou hodnotu a je použitelná na různé typy střech. Originalita Vlčanky spočívá v jejím tvaru, použitých materiálech a výjimečné garantované kvalitě. Tato taška je všeobecně oblíbená pro svou komplexnost a příznivou cenu. Standard Vlčanka je skvělá inovace, která je unikátní svojí bronzově skořicovou barvou. Standard Vlčanku doporučujeme pro střední vrstvu našich zákazníků, ale samozřejmě nejen pro ně.

Kategorie: Novinky
Tagy: krytina rodinny dum střecha
Sdílejte článek

Diskuze