Novinky v síti koupelnových studií Ptáček

11. 11. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

KOUPELNY Ptáček se jako každý rok i letos inspirovali tím nejnovějším, co italský veletrh Cersaie v Bologni představil pro nadcházející sezónu. Svůj sortiment tak v nejbližší době rozšíří o nové materiály, formáty a dekory těch nejzvučnějších jmen výrobců obkladů a dlažeb.

Moderní stále zůstávají imitace přírodních povrchů. Díky nejmodernějším výrobním linkám s HD digitální technologií jsou tyto kopie natolik věrné, že jen málokdo pozná, že se opravdu nejedná o mramor, kámen, dřevo nebo také beton. Materiály dodají vašemu interiéru nádech přírody, který v kombinaci s tím správným nábytkem vytvoří útulný, nevtíravý a zároveň neotřelý design.

Významnému rozšíření se dostalo oblasti plastických reliéfních dekorací. Tento trend se stal nezbytností v portfoliu každého výrobce a obzvlášť vyniká ve velkoformátových sériích. Novinkou jsou také malé formáty o rozměrech 7×28, 5×15, 10×30, jež jsou prezentovány jako imitace cihelné zdi nebo jsou také pokládány do parketového vzoru. A právě parketový vzor je tím největším trendem, který světoznámí výrobci na tomto veletrhu představili. Nejrůznější imitace přírodních materiálů jsou vyráběny v malých formátech a pokládány ve stylu parket, které jsou pak takto použity jako dlažba, ale i jako obklad stěn. To je důkazem, že se opět vracíme do historie, kdy podlahy snad každé domácnosti i větších veřejných prostor byly vybaveny parketami. Sortiment obkladů a dlažeb se tak dostává do další významné úrovně a nabízí tak zákazníkům nové směry při utváření vlastního bydlení.

zdroj: Ptáček velkoobchod, a.s.

zdroj: Ptáček velkoobchod, a.s.

Dalším neméně výrazným rozšířením se pyšní dlažby o tloušťce dvou centimetrů. Tato unikátní dlažba má své největší využití pro venkovní terasy a zahrady. K velkému rozvoji došlo v oblasti šestihranů a také již známého a tolik oblíbeného patchworku. Dále vznikají velmi zajímavé kombinace nejrůznějších povrchů (dřevo/kámen, beton/cihla, kámen/beton).

Již brzy si tak budete moci vybírat ze široké nabídky největších novinek v síti koupelnových studií PTÁČEK nebo také na www.koupelny-ptacek.cz.

ZDROJ: PR článek společnosti Ptáček velkoobchod, a.s.

Kategorie: Novinky
Tagy: dlazba koupelna
Sdílejte článek

Diskuze