Nový inspirativní showroom koupelen Geberit v Praze

02. 06. 2016
Diskuze (0)
Sdílet

Nový showroom koupelen Geberit v Praze je vynikajícím zdrojem nápadů pro rozmanité koupelny. Ideálně spojuje koupelnové vybavení KOLO, KERAMAG, KERAMAG DESIGN a Geberit ve dvanácti verzích funkčních a oku lahodících koupelen. Nechte se unášet na křídlech inspirace!

Malá toaletní místnost, která překvapí pocitem prostornosti, velkoryse řešená koupelna s volně stojící vanou působící příjemně útulným dojmem či atraktivní rekonstrukce bytového jádra. To vše naleznete v interiéru showroomu. Pro prezentaci prémiových koupelnových sérií byl použit výjimečný koncept prezentace šperků, vznikl spojením sametově tmavého pozadí a zářivých keramických předmětů.

„Prezentační prostory představují optimální nabídku Skupiny Geberit na poli koupelnového designu. Po akvizici značek KOLO, KERAMAG, KERAMAG DESIGN je naše společnost plně kompetentní vytvořit koupelnu podle individuálních představ investorů, ať už se jedná o privátní koupelny, veřejné prostory či hotely,“ zdůrazňuje Vladimír Sedlačko, Managing Director Geberit v ČR a SR.

Útulná a prostorná zároveň, koupelna z řady KERAMAG iCon s volně stojící vanou MODO, dřevěným dekorem světlý dub a vkusně zalícovaným tlačítkem Geberit Omega60.

Útulná a prostorná zároveň, koupelna z řady KERAMAG iCon s volně stojící vanou MODO, dřevěným dekorem světlý dub a vkusně zalícovaným tlačítkem Geberit Omega60.

Vzdušný a čistý rámec

Prostory přímo navazují na současné prezentační a školicí centrum společnosti Geberit, které již čtyři roky úspěšně slouží klientům. „Obdobně jako tam jsme v novém prostoru při našem navrhování vsadili na jednoduchost a čistotu, na kontrast barev a tvarů. Naším architektonickým konceptem bylo vytvoření vzdušného a přehledného rámce pro prezentaci značek, jejichž produkty celému prostoru dominují,“ představuje Aleš Papp z architektonického ateliéru CUBOID ARCHITEKTI, který vytvořil interiér showroomu.

Jako levitující dům v domě působí galerie prémiových řad značek KERAMAG, KERAMAG DESIGN. Rozmístění zařizovacích předmětů zde zdůrazňuje krásu tvarů a ušlechtilost materiálů. Obdobně, jako se pro vystavení šperků používá tmavý samet, bylo pro vyniknutí šperků – keramických předmětů – použito matné tmavé pozadí a výrazné bodové osvětlení.

Bez bariér ve využití, i v designu, taková je komfortní koupelna pro handicapované se sérií KOLO Nova Pro Bez Bariér a s oddáleným ovládáním splachování Geberit Sigma70 v nerezu.

Bez bariér ve využití, i v designu, taková je komfortní koupelna pro handicapované se sérií KOLO Nova Pro Bez Bariér a s oddáleným ovládáním splachování Geberit Sigma70 v nerezu.

Showroom koupelen Geberit, Praha

Adresa: Sokolovská 2408/222, 190 00 Praha 9 – přízemí administrativní budovy Vysočanská brána na Balabence
Otevírací hodiny: každý pracovní den od 8:00 do 16:30
Kontakt: +420 284 689 671
Počet produktů: 172
Sortiment: umyvadla, umývátka, klozety, bidety, vany, vysoké skříňky, skříňky pod umyvadla, zrcadla s osvětlením, ovládací tlačítka splachování, pisoáry, sprchové žlaby, odtoky zástěny, kouty a vaničky, poličky, sanitární a instalační moduly, komfortní prvky
Koupelnové série: 17
Značky: KOLO, KERAMAG, KERAMAG DESIGN, Geberit

Více inspirací můžete načerpat na stránce www.geberit.cz/inspirace

ZDROJ: PR článek společnosti Geberit spol. s r.o.

Kategorie: Novinky
Tagy: koupelna s WC showroom
Sdílejte článek

Diskuze