Nový online pomocník při návrhu fasády

18. 05. 2017
Diskuze (0)
Sdílet

Na světě je nová online aplikace Cemix COLOR PLAN, díky které si snadno a rychle můžete sami navrhnout barevnou fasádu svého domu. Pokud v sobě máte alespoň trošku kreativního ducha, bude vás tento užitečný nástroj bavit.

Cemix COLOR PLAN pochází z dílny společnosti LB Cemix, která se dlouhodobě řadí mezi přední české dodavatele fasádních systémů, omítek a barev.

Jedinečná online aplikace s názvem Cemix COLOR PLAN umožňuje všem zájemcům navrhovat barevné řešení fasády domu. Každý si může vyzkoušet roli architekta a vytvořit exteriér domu, o jakém snil.

Okrové fasády patří u zákazníků mezi nejoblíbenější. zdroj LB Cemix, s.r.o.

Okrové fasády patří u zákazníků mezi nejoblíbenější. zdroj LB Cemix, s.r.o.

Aplikace i pro úplné laiky

Aplikace je určená pro uživatele z řad profesionálů i naprostým laikům. Ať už se opravdu chystáte stavět nebo rekonstruovat, nebo máte jen chuť trochu si zaexperimentovat a obléci svůj dům do nového kabátu. Fantazii se meze nekladou a na své si přijde opravdu každý. K dispozici je pestrá paleta barevných odstínů ze vzorníku Cemix duhově krásný.

Současný trend výstavby: tmavá střešní krytina a fasáda v některém z odstínů šedé. zdroj LB Cemix, s.r.o.

Současný trend výstavby: tmavá střešní krytina a fasáda v některém z odstínů šedé. zdroj LB Cemix, s.r.o.

Návrh fasády ve třech krocích

K vytvoření vizualizace fasády je zapotřebí vyfotografovat stavbu a fotografii jednoduše nahrát do aplikace. Vybrané plochy fasády lze obarvit do 366 barevných odstínů vzorníku Cemix Duhově krásný a následně vybrat zobrazení dle požadovaného provedení omítky zatírané či rýhované.

S hotovým dílem se pak mohou uživatelé pochlubit přátelům na sociálních sítích, vytisknout ho či uložit na dobu až 3 měsíce. Prostým kliknutím se dá design nové fasády odeslat i jako poptávka na obchodně-technické poradce značky Cemix. Ti následně se zájemci proberou technické detaily vybraného řešení, popřípadě jeho kalkulaci.

Pomocí COLOR PLANU ale můžete svému domu obléci odvážnější kabát. zdroj LB Cemix, s.r.o.

Pomocí COLOR PLANU ale můžete svému domu obléci odvážnější kabát. zdroj LB Cemix, s.r.o.

Pomoc profesionálům

Odborné veřejnosti nabízí Cemix využívat nový software zcela zdarma a neomezeně. Obchodně-techničtí poradci Cemix poskytnou profesionálním uživatelům přístupová práva k administraci vlastní databáze projektů. Odborníci z řad projektantů, architektů či stavebních firem tak mohou následně vytvářet, spravovat i editovat návrhy svých klientů.

Aplikace Cemix COLOR PLAN je dostupná na webových stránkách www.navrh-fasady.cz.

ZDROJ PR článek společnosti LB Cemix, s.r.o.

Kategorie: Novinky
Tagy: Cemix farby fasada
Sdílejte článek

Diskuze