Odvětraná fasáda AVG
Zdroj: AVG group

PROVĚTRANÁ FASÁDA RODINNÉHO DOMU AVG

07. 05. 2024 Sdílet

Provětrávaná fasáda rodinného domu AVG poskytuje působivý styl v kombinaci barev šedé s dřevodekorem.

AVG logo

Zdroj: AVG group

Fasáda je vyrobena z kvalitního hliníku, který je nenáročný na údržbu. Kazety jsou upevněny na nosný rošt (hliníkovou podkonstrukci), po celém obvodu rodinného domu. Provětrávaná fasáda vytváří mezi prostor a tím zároveň přerušuje přímý kontakt s hlavní obvodovou stěnou domu. Díky tomuto odvětranému prostoru dokáže fasáda lépe odvádět UV záření, vítr, déšť a hluk. Odvětraná fasáda zároveň působí jako ochranný plášť a jako ochrana před ohněm, což je v současné legislativě velmi důležitý aspekt. Kazety AVG ALU EASY tyto požadavky na požární odolnost splňují ve třídě A1 fasáda nehoří a nekouří.

AVG LOGO

Zdroj: AVG group

Rodinný dům s provětrávanou fasádou AVG

Rodinný dům s provětrávanou fasádou AVG Zdroj: AVG group

Kladení kazet může být horizontální nebo vertikální. Systém kladení fasádních kazet je v tomto případě horizontální. Dnešní trh nabízí velké množství materiálů, které lze použít pro provětrávanou fasádu, a také neomezená barevná provedení. Další velkou výhodou provětrávané fasády je také fakt, že je lehká a pevná.

Neodmyslitelnou součástí moderních a nadčasových rodinných domů jsou kvalitní hliníková okna a dveře, prosklené fasády s bezpečnostními prvky, které naleznete také v nabídce společnosti AVG.

Provětravana fasada AVG

Provětravana fasada AVG Zdroj: AVG group

PROVETRÁVANÉ FASÁDY – „přesnost pro detail v nejvyšší kvalitě“

Společnost AVG GROUP nabízí svým zákazníkům fasádní systémy, moderní multifunkční ocelové haly a také montované budovy s různým využitím. Ocelové konstrukce, ocelové haly, montované haly AVG a moderní fasádní systémy (hliníková okna, hliníkové dveře, protipožární okna a dveře, prosklené fasády, provětrávané fasády, hliníkové slunolamy, designové profily) se vyrábějí v certifikovaném závodě AVG.

Novinkou ve výrobním programu společnosti AVG jsou perforované plechy a panely, děrované plechy, designové děrované fasády, dekorativní panely, stropní podhledy nebo dělící stěny různých rozměrů a tvarů (pravidelných nebo nepravidelných) s různou perforací a 3D prostorovým protlačováním kovových materiálů.

www.avg-group.cz

ZDROJ: PR článek společnosti AVG group

Kategorie: Stavební materiály
Tagy: fasada fasáda domu
Sdílejte článek