fasáda domu

Realizace kreativní omítky – bytový dům, Praha Holešovičky.
Stavební materiály

Struktura dřeva, betonu či kortenu je kouzlem kreativních fasád

V současné architektuře se kreativní techniky a struktury na fasádách rodinných i bytových domů staly nedílnou součástí naplňování představ investorů či majitelů nemovitostí, a to jak u novostaveb, tak při rekonstrukci objektů. Vzniká tak mnoho velmi zajímavých stavebních realizací, které dokumentují téměř neomezené možnosti kreativního ztvárnění fasády pomocí materiálů značky Baumit.

Odvětraná fasáda AVG
Stavební materiály

PROVĚTRANÁ FASÁDA RODINNÉHO DOMU AVG

Provětrávaná fasáda rodinného domu AVG poskytuje působivý styl v kombinaci barev šedé s dřevodekorem.

Perforované fasády AVG
Rekonstrukce domu

AVG perforované fasády a interiérové obklady z kovu

AVG perforované fasády a interiérové ​​obklady z kovu jsou dalším zajímavým způsobem, jak zvýraznit exteriér nebo interiér Vaší budovy nebo domu. AVG perforované fasády a interiérové ​​obklady z kovu přinášejí budovám originální a nadčasovou architekturu.

Zateplování domu
Stavební materiály

Gelovou technologií ke snadnější zpracovatelnosti

Prémiové lepicí a stěrkové hmoty na zateplovací systémy renomovaného výrobce stavebních materiálů Baumit patří dlouhodobě k produktové špičce na trhu. To však neznamená, že by nebyl prostor pro další vylepšení těchto výrobků, a tak i v letošním roce přichází Baumit se zavedením tzv. gelové technologie.   

Provětrávaná-fasáda-rodinného-domu
Stavební materiály

Provětrávaná fasáda AVG pro rodinné domy

Provětrávaná fasáda pro rodinné domy od společnosti AVG group, a.s. je součástí mnoha moderních projektů všude tam, kde je požadavek vytvořit originální a nadčasový design. Provětrávaná fasáda AVG z hliníku přináší rodinným domům, rezidenčním objektům a moderním budovám jedinečnost v nejvyšší kvalitě. Hliník je materiálem 21. století a pro své vynikající vlastnosti se stal také ověřeným fasádním materiálem.

01-hladke-fasady
Stavební materiály

Několik řešení pro tvorbu hladké fasády

Každá doba podléhá – nejen ve stavebnictví – jiným trendům. A zatímco 80. a 90. léta minulého století byla zejména u bytových domů ve znamení fasád s rýhovanými hrubými omítkami o zrnitosti až 4 mm, současnost si žádá, skrze přání architektů i investorů, velmi moderní hladké povrchy fasád. Společnost Baumit se právě hladkými fasádami zabývá již od roku 2012.

Stavební materiály

Snadná řešení pro renovace fasád domů a balkonů

I při použití vysoce kvalitních stavebních materiálů dochází postupem času ke změnám na povrchu fasád domů. Stejně tak je tomu u železobetonových konstrukcí, například teras či balkonů. Není to však důvod k obavám, neboť společnost Baumit nabízí celou řadu svých výrobků pro renovaci a obnovu, a to vždy v systémovém řešení.