Provětrávaná-fasáda-rodinného-domu
Zdroj: AVG group

Provětrávaná fasáda AVG pro rodinné domy

02. 08. 2023 Sdílet

Provětrávaná fasáda pro rodinné domy od společnosti AVG group, a.s. je součástí mnoha moderních projektů všude tam, kde je požadavek vytvořit originální a nadčasový design. Provětrávaná fasáda AVG z hliníku přináší rodinným domům, rezidenčním objektům a moderním budovám jedinečnost v nejvyšší kvalitě. Hliník je materiálem 21. století a pro své vynikající vlastnosti se stal také ověřeným fasádním materiálem.

Logo AVG Group It´s very EASY

Zdroj: AVG group

AVG provětrávaná fasáda pro rodinné domy z kvalitního hliníku

Moderní provětrávaná fasáda AVG z hliníku přináší rodinným domům originalitu a jedinečnost. Vysokou kvalitu hliníku charakterizuje pevnost, nízká hmotnost a vysoká odolnost vůči vnějšímu prostředí. Provětrávaná fasáda pro rodinné domy z hliníku z výroby AVG dokáže dlouhodobě odolávat vnějším vlivům prostředí v podobě chladu, mrazu, vysokých teplot, UV záření, dešťové vody a nečistotám.

Z těchto důvodů se pro investici do provětrávané fasády rodinného domu většina investorů, projektantů a architektů rozhodne pro hliníkovou fasádu AVG.

Moderní fasáda 100% ORIGINÁL AVG – NADČASOVÁ ŘEŠENÍ PRO MALÉ A VELKÉ PROJEKTY

Provětrávaná fasáda AVG a její konstrukční výhody

Provětrávaná fasáda AVG vyrobená z hliníku se vyznačuje kromě nejvyšší kvality i řadou konstrukčních výhod. Nízká hmotnost hliníkové provětrávané fasády nepřitěžuje obvodové konstrukce budov. Provětrávaná fasáda AVG z hliníku má společně s nosnou podkonstrukcí fasádního systému (roštem) hmotnost 7 až 10 kg/m2.

Hliníkové fasádní kazety a panely AVG vynikají i dobrou tvárností, což umožňuje realizovat dokonalé technické detaily rohů, nároží, ostění, nadpraží, koutů a podobně. Hliníková provětrávaná fasáda pro rodinné domy a rezidenční projekty patří mezi systémová řešení s nejpřesnějším zpracováním detailů. Vypracování detailů provětrávané fasády AVG s vysokou přesností a vysoká kvalita hliníku společně vytvoří jedinečný design rodinného domu, rezidenčního objektu nebo jakékoli budovy.

Řez-odvětrané-fasády

Zdroj: AVG group

Provětrávaná fasáda AVG – součást moderní architektury

Provětrávaná fasáda AVG – rozměry fasádních kazet a způsob jejich kladení

Provětrávaná fasáda pro rodinné domy od výrobce AVG je složena z hliníkových kazet nebo hliníkových panelů. Hliníkové kazety a panely AVG mohou mít různý rozměr, tvar, hloubku a jsou připevněny k hliníkové nosné podkonstrukci (roštu).

Provětrávaná fasáda AVG s volitelnými rozměry fasádních prvků, takto umožňuje realizovat investorům, projektantům a architektům kreativní, originální a moderní fasády rodinných domů, rezidenčních objektů a různých budov.

Hliníkové fasádní kazety AVG a hliníkové panely AVG jsou vyráběny ve výrobním závodě společnosti AVG GROUP přesnými strojními technologiemi CNC v nejvyšší kvalitě. Výroba fasád AVG nabízí řešení v certifikované kvalitě v různém provedení.

Základní rozměrové parametry fasádních kazet a panelů AVG:

Šířka: do 1500 mm

Délka: do 4000 mm (na požádání do 6000 mm)

Hloubka: do 150 mm

Tvar: vertikální / horizontální/ nepravidelný/ 3D – prostorový

Odvětraná-fasáda-na-rodinném-domě

Zdroj: AVG group

AVG GROUP je známým výrobcem fasádních systémů a moderních multifunkčních ocelových hal, montovaných budov. Ocelové haly, montované haly AVG a moderní fasádní systémy (hliníková okna, hliníkové dveře, protipožární okna a dveře, prosklené fasády, hliníkové slunolamy, designové profily) vyrábí v certifikovaném závodě AVG. Ocelová montovaná hala AVG, haly na míru, ocelové konstrukce (výroba ocelových konstrukcí, ocelové vazníky, příhradové vazníky) a fasádní systémy jsou ověřeny tradicí výroby a dodávkami pro zákazníky na Slovensku, v Česku, Rakousku, Polsku, Německu a Francii. AVG GROUP nabízí kvalitní řešení a služby, certifikovanou výrobu, záruční a pozáruční servis.

Hliníková-prostorová-fasáda

Zdroj: AVG group

NEZAPOMEŇTE: VŠECHNO JE O DETAILECH! A proto se raději obraťte na odbornou a ověřenou společnost AVG GROUP se stabilním zázemím a zkušenostmi.

ALof_mat2

www.avg-group.cz

ZDROJ: PR článek společnosti AVG group

Kategorie: Stavební materiály
Tagy: fasáda domu omitky
Sdílejte článek