zdroj: Schüco CZ s.r.o.

Nový posuvný systém Schüco pohodlně otevřete vlastní silou

06. 03. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Panoramatický design je důležitým benefitem hliníkových posuvných systémů Schüco  řady ASS 77 PD. Izolované profily, v několika úrovních tepelné izolace, se vyznačují čistými liniemi, maximální transparentností a rámy skrytými ve stavební konstrukci. Velkoformátové posuvy jsou na celou výšku prosklené, minimální pohledová šířka vzniká pouze v místě, kde se křídla potkávají.

Přestože se u objektů zdůrazňuje trend automatizace s elektrickým ovládáním oken a dveří, inovovaná nabídka společnosti Schüco zohledňuje také ekonomické hledisko a požadavek některých zákazníků na tradiční manuální ovládání. Nový systém Schüco ASS 77 PD.HI manual se sofistikovanou a plně integrovanou technologií zavírání a zamykání umožňuje bezpečné a pohodlné ovládání křídla prostřednictvím minimalistické rukojeti.

Tepelně izolované profily jsou konstruované pro křídla o hmotnosti do 300 kg a rozměrech až 3200×3000 mm. Základem systému je bezbariérový osazovací rám. Manuální ovládání se neobejde bez designové rukojeti, umístěné na vnitřní straně křídla. Díky rámu skrytému ve stavební konstrukci je velkoformátová stěna maximálně transparentní. Lišty fixující sklo dokonale zajíždějí do kapes rámu, zabudovaného v ostění. Při zavřeném stavu je tak viditelný pouze minimální sloupek v místě, kde se křídla potkávají. Systém umožňuje i exkluzivní 90° rohové provedení.

zdroj: Schüco CZ s.r.o.

zdroj: Schüco CZ s.r.o.

Subtilní profily lze osadit 2sklem nebo 3sklem dle požadavků na tepelnou pohodu. Z hlediska zabezpečení je standardem manuální 2bodový rozvorový zámek. Údržba je jednoduchá, nečistoty zapadané v kolejnici jednoduše vyluxujete.

Upřednostňujete-li variantu elektrického ovládání (se čtečkou otisků prstů a ovládáním přes PC či chytré telefony), Schüco nabízí alternativu s mechatronickým kováním a automatickou kontrolou vstupu proti sevření. Motor pohonu je plně integrován v rámu dveří, jakákoliv přídavná krabice odpadá, výsledkem je vysoce elegantní provedení.

zdroj: Schüco CZ s.r.o.

zdroj: Schüco CZ s.r.o.

Pro další informace navštivte www.schueco.cz

Text: Schüco CZ s.r.o.

 

Kategorie: Novinky
Tagy: hlinik okno
Sdílejte článek

Diskuze