Okenní a dveřní hliníkové profily Schüco pro automatizované a energeticky efektivní bydlení

Okenní a dveřní hliníkové profily Schüco pro automatizované a energeticky efektivní bydlení

07. 12. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

Je vaším snem pořídit si dům plný oken a posuvných dveří, které pomocí jednoho stisku tlačítka odemknete či uzamknete a v průběhu několika dalších sekund posunete nebo vyklopíte? Přesně tyto „vychytávky“ nabízejí automatizované okenní a […]

Je vaším snem pořídit si dům plný oken a posuvných dveří, které pomocí jednoho stisku tlačítka odemknete či uzamknete a v průběhu několika dalších sekund posunete nebo vyklopíte? Přesně tyto „vychytávky“ nabízejí automatizované okenní a dveřní profily firmy Schüco, světového lídra v oblasti opláštění budov a solárních systémů.

 

Nejen komfort při užívání je klíčovým kritériem při vývoji a výrobě moderních elektricky poháněných hliníkových okenních a dveřních profilů této značky, vysoké nároky jsou rovněž kladeny na úspory energií, bezpečnost a design. Jistou nadstavbu pak představují systémy protipožární ochrany, zabezpečení proti vloupání či elektronické vstupní kontrolní systémy. Systém umožňuje i na dálku nastavit, řídit a synchronizovat ventilaci, zastínění a teplotu interiéru s odvětráním, osvětlením a regulací topení či klimatizace. Není žádný problém inteligentní okna naprogramovat například do modulu nočního chlazení pro zajištění přísunu chladnějšího venkovního vzduchu do interiéru. Na své si přijdou také zastánci rozsáhlých prosklených posuvných systémů, které lze, i přes jejich vysokou hmotnost, ovládat snadno, rychle a bez námahy jediným kliknutím.

Firma Schüco tak nabízí rozsáhlý systémový program automatizovaného řízení budov pro hliníkové okenní systémy AWS, posuvné systémy ASS a dveřní systémy ADS. Tyto inovované profily nastavují nová měřítka v oblasti úspor energií, bezpečnosti a designu. Všechny komponenty jsou vůči sobě perfektně sladěny a dají se bez architektonických kompromisů začlenit do ostatních fasádních prvků. Automatizace systému jde ruku v ruce s komfortem, snadným ovládáním, bezpečností a nadčasově elegantním designem. Čisté linie inovovaných profilů Schüco se středovým těsněním, pro zajištění těch nejlepších hodnot tepelné izolace, a skrytým kováním pro snadné ovládání a vytříbený design, pak doplňují designové kliky a moderní ovládací panely.

Naprojektovat lze inteligentní systém, zahrnující elektronicky ovládané okenní a dveřní profily, osvětlení, klimatizaci, topení, ventilaci, zastínění i zabezpečení objektu. Ten je ovládán a řízen prostřednictvím centrální řídící jednotky či chytrých mobilních telefonů, počítače anebo dálkového ovládání. Systém hlídá vnitřní i vnější teplotu a v návaznosti na nastavené parametry udržuje optimální stav, dále zajišťuje ochranu objektu a umožňuje „komunikaci“ s majitelem domu na dálku. Základním a klíčovým prvkem uceleného automatizovaného systému Schüco, přispívajícím ke komfortu a spokojenému užívání rodinného domku, jsou kvalitní a snadno ovladatelná hliníková okna a posuvné dveřní systémy, vybavené důmyslnými typy kování.

Elektrické okenní kování budoucnosti Schüco TipTronic
– první skryté mechatronické kování, kombinující efektivní hospodaření s energií, bezpečnost, automatizaci budov, komfort a design.

Důmyslný systém pro posuvné dveře Schüco e-slide
– ovládat rozměrné a těžké transparentní skleněné výplně není s posuvným systémem Schüco e-slide žádný problém ani pro dítě.


Více informací o automatizovaných okenních, posuvných a dveřních systémech Schüco naleznete na www.schueco.cz a na www.premiumpartner.cz.

Kategorie: Novinky
Tagy: okna
Sdílejte článek

Diskuze