Osvěžující spánek

Osvěžující spánek

23. 01. 2019 Sdílet

Řada matrací Nuvola od italského výrobce Magniflex není určena jen horkokrevným jedincům, ale všem, kteří si chtějí vychutnat pocit svěžesti, komfortu a lehkosti během celé noci.

Při každém pohybu těla matrace Nuvola dýchá a přivádí čerstvý vzduch z okolního prostředí. Přebytečné teplo z těla zmizí, a vy pociťujete jen svěžest.

Spánek bez teplotních výkyvů

Zcela nová patentovaná textilie Thermic® pohlcuje tělesné teplo a poskytuje pocit svěžesti, který zlepšuje kvalitu odpočinku. Thermic funguje jako „tepelný akumulátor”, který je dobíjen nahromaděným lidským teplem a uvolňuje ho, jakmile tělesná teplota klesne.

Matrace Magniflex NUVOLA pro osvěžující spánek

Matrace Magniflex NUVOLA pro osvěžující spánek

Maximální prodyšnost zajišťuje 3D větrací lem v kombinaci s pěnou Aquabreeze, která má exkluzivní strukturu tvořenou otevřenými buňkami umožňujícími snadné proudění vzduchu a zajistí tak optimální rozptýlení nahromaděného tělesného tepla. Pěna Aquabreeze je anatomicky přizpůsobivá, flexibilní a s vysoce elastickou strukturou. Vrstva pěny Memosoft v potahu a super měkké vlákno vám během spánku dopřeje pocit jemnosti a pohodlí.

Matrace je navíc v rozměrech 150 cm a širší dodávána v tzv. duálním komfortu, to znamená, že je vhodná pro páry s odlišnými požadavky na tuhost matrace. Jednoduše rozepněte potah a otočte jádro na své straně matrace dle vašich preferencí a využívejte zároveň přednosti společné matrace.

www.magniflex.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: matrace postele
Sdílejte článek