Matracu Nuvola nikdo neodolá

Osvěžující spánek

23. 01. 2019 Sdílet

Řada matrací Nuvola od italského výrobce Magniflex není určena jen horkokrevným jedincům, ale všem, kteří si chtějí vychutnat pocit svěžesti, komfortu a lehkosti během celé noci.

Při každém pohybu těla matrace Nuvola dýchá a přivádí čerstvý vzduch z okolního prostředí. Přebytečné teplo z těla zmizí, a vy pociťujete jen svěžest.

Spánek bez teplotních výkyvů

Zcela nová patentovaná textilie Thermic® pohlcuje tělesné teplo a poskytuje pocit svěžesti, který zlepšuje kvalitu odpočinku. Thermic funguje jako „tepelný akumulátor”, který je dobíjen nahromaděným lidským teplem a uvolňuje ho, jakmile tělesná teplota klesne.

Matrace Magniflex NUVOLA pro osvěžující spánek

Matrace Magniflex NUVOLA pro osvěžující spánek

Maximální prodyšnost zajišťuje 3D větrací lem v kombinaci s pěnou Aquabreeze, která má exkluzivní strukturu tvořenou otevřenými buňkami umožňujícími snadné proudění vzduchu a zajistí tak optimální rozptýlení nahromaděného tělesného tepla. Pěna Aquabreeze je anatomicky přizpůsobivá, flexibilní a s vysoce elastickou strukturou. Vrstva pěny Memosoft v potahu a super měkké vlákno vám během spánku dopřeje pocit jemnosti a pohodlí.

Matrace je navíc v rozměrech 150 cm a širší dodávána v tzv. duálním komfortu, to znamená, že je vhodná pro páry s odlišnými požadavky na tuhost matrace. Jednoduše rozepněte potah a otočte jádro na své straně matrace dle vašich preferencí a využívejte zároveň přednosti společné matrace.

www.magniflex.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: matrace postele
Sdílejte článek