Pálená taška CREATON Balance za vynikající cenu

29. 05. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Využijte prodejní akci na prémiovou pálenou tašku od tradičního německého výrobce Creaton. Do konce června nakoupíte oblíbený model keramické střešní krytiny Balance u vybraných prodejců mimořádně výhodně.

Velkoformátová keramická krytina Balance zaujme vyvážeností tvaru, proporcí a hospodárností. Jedná se o nejoblíbenější krytinu ve tvaru klasické vlny od německého výrobce Creaton u nás. Díky speciální akcii ji do konce června můžete nakoupit u vybraných prodejců s výraznou slevou.

Výhody pálené tašky Balance

Velkoformátová keramická taška Creaton Balance s vyváženými proporcemi se doporučuje nejen pro velké, ale i menší střešní plochy. Pro dosažení dokonalé vertikální těsnosti tašky byl vyvinut unikátní „Labyrint“ systém se speciálními 5 bočními drážkami. Díky tomuto propracovanému systému vznikla dokonale odolná vodní bariéra, nepřekonatelná ani při velmi silném větru. Díky propracovanému systému vodních drážek je zároveň vhodná i pro použití v nízkých sklonech střech od 12°. Na všechny tašky Creaton je poskytována 50-ti letá záruka na funkčnost.

Zdroj: EBM Co., s.r.o.

Zdroj: EBM Co., s.r.o.

Ušetřete dvakrát

Atraktivní vzhled a vysokou odolnost doplňuje ekonomická efektivita a snadná pokládka. Větší formát tašky zefektivňuje její spotřebu na 8,4 ks/m2 až 9 ks/m2 a urychluje montáž. Unikátní hlavové drážky poskytují možnost posuvu až 26 mm. Díky posuvu tašek je rozvržení optimálního laťování jednodušší, což oceníte nejen při zastřešení novostaveb, ale především při rekonstrukci střech. Díky velkému formátu tašky 323 × 502 mm s krycí šířkou od cca 272 mm a s krycí délkou cca 431 mm dosahuje taška BALANCE při spotřebě od 8,4 ks/m2 výborný poměr ceny a výkonu. Využijte speciální slevu, kterou si můžete uplatnit do konce června u vybraných prodejců střešních krytin a ušetřete dvakrát.

headline_CZ

 

www.ebmco.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: palena taska
Sdílejte článek

Diskuze