Filtrační baterie

Pro bezpečnou a skvěle chutnající vodu kdekoliv na světě – přímo z kohoutku

07. 08. 2019 Sdílet

Voda je životně důležitým zdrojem. Přesto však stále existují země, kde je kvalitní, pitná voda z kohoutku nemyslitelným luxusem. Proto balená voda často nahrazuje dostupnou vodu z vodovodu při přípravě kávy, čaje a kojenecké výživy, ale také pro rychlé uhašení žízně nebo každodenní osobní hygienu.

Nové filtrační baterie GROHE Blue Pure, které zaručují bezpečnou a chutnou vodu přímo z vodovodního kohoutku kdekoliv na světě, jsou důkazem toho, že věci lze dělat i jinak.

  • Filtrační baterie GROHE Blue Pure pro čistou a chutnou pitnou vodu
  • Různé varianty filtru pro různou kvalitu vody po celém světě
  • Tři designové řady kombinující chuť, pohodlí a bezpečnost v kuchyni

Baterie s vysoce výkonnou filtrační technologií

Filtrační baterie GROHE Blue Pure mají nejmodernější filtrační technologie, kterou dodává společnost BWT. Jsou k dispozici ve dvou různých verzích a zajišťují maximální chuť a bezpečnost kohoutkové vody přímo z baterie. Uhlíkový filtr výrazně zlepšuje chuť a odstraňuje z vody chlor, biocidy a pesticidy. Verze Ultrasafe ve srovnání s filtrem s aktivním uhlím eliminuje také bakterie, díky čemuž bude kohoutkovou vodu bezpečné pít i v oblastech, kde je její kvalita skutečně velmi špatná.

Model s aktivním uhlíkovým filtrem umí zobrazit stav filtru s ohledem na provozní dobu baterie. U verze Ultrasafe bude skutečná spotřeba vody ukazovat všechny potřebné změny filtru, aby byla zaručena nejvyšší úroveň bezpečnosti. Baterie GROHE Blue Pure umožňuje neomezené používání vody z vodovodu od oficiálních dodavatelů a přeměnit ji na filtrovanou a skvěle chutnající pitnou vodu, kterou lze bez omezení používat v každé kuchyni kdekoliv na světě.

Filtrační baterie

GROHE Blue Pure

Voda plná chuti, skvělý design a prvotřídní funkční výbava

Systém GROHE Blue Pure je skvělou volbou pro každého, kdo ocení filtrovanou vodu v kuchyni, a především pro všechny, kteří na ní závisí z důvodu nedostatečné kvality vody v dané oblasti. Systém GROHE Blue Pure vás neochudí o funkce a vzhled moderní kuchyňské baterie, protože je k dispozici ve verzi Duo s populárními bateriemi Bau Edge, Eurosmart a Minta. Model Minta obsahuje navíc výsuvnou výpusť pro přidaný komfort.

Kromě verze Duo se separátními vnitřními rozvody a vývody pro filtrovanou a nefiltrovanou vodu je systém GROHE Blue Pure k dispozici také ve verzi Mono. Obě možnosti však zaručují maximální chuť, hygienu a bezpečnost, a nakupování balené vody, ať už ze zvyku nebo kvůli nedostatečné kvalitě, se díky nim stane minulostí. Pozitivní vedlejší účinek: Zatímco výroba jednoho litru balené vody v plastových lahvích vyžaduje až sedm litrů vody , systém GROHE Blue Pure spotřebuje přesně jen tolik vody, kolik budete potřebovat.

 Umyvadlová baterie se stává přírodním zdrojem čisté vody

Během veletrhu ISH konaného ve Frankfurtu nad Mohanem, který je výkladní skříní globální snahy o zodpovědnou spotřebu vody a energetiku budov, společnost GROHE představila systém GROHE Blue Pure jako vizi budoucnosti koupelen. V některých oblastech světa je kvalita kohoutkové vody tak nízká, že ji nelze použít ani pro každodenní hygienu, například mytí zubů. Často je jedinou alternativou balená voda v plastových lahvích, která jen těžko splňuje jakoukoliv představu o snadné a intuitivní očistě.

Instalací systému GROHE Blue Pure se umyvadlová baterie stává přírodním zdrojem čisté, pitné vody, kterou lze bezpečně a pohodlně používat každý den. Systém GROHE Blue Pure byl návštěvníkům veletrhu představen s bateriemi z populárních designových řad Bau Edge, Essence a Eurosmart. To je zajímavé řešení pro developery jak rezidenčních, tak komerčních projektů, které dokáže obohatit vzhled každé moderní koupelny a umožní zlepšit každodenní život nezávisle na kvalitě vody ve vodovodní přípojce. Nabízí tak významnou přidanou hodnotu z hlediska pohodlí a bezpečnosti v koupelně, a v regionech s nedostatečnou kvalitou vody rovněž zajímavé obchodní příležitosti pro projektanty, například v hotelnictví.

[1] https://www.npr.org/sections/thesalt/2013/10/28/241419373/how-much-water-actually-goes-into-making-a-bottle-of-water

Více informací získáte na webových stránkách www.grohe.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: vodovodní baterie
Sdílejte článek