Proč zvolit právě betonovou střešní krytinu?

19. 10. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

…pokud si rovněž kladete tuto otázku, možná již máte za sebou několikadenní, týdenní nebo dokonce měsíční bádání, co bude pro váš dům to nejlepší. Možná vám při rozhodování pomůže stručný přehled vlastností betonové střešní krytiny.

Výběr střešní krytiny ovlivňuje jak estetický vzhled domu, tak jeho fungování. Betonová střešní krytina KM BETA se vyrábí pomocí moderní technologie z přírodních materiálů a její výraznou vlastností je její vysoká pevnost (unese více než 2000N), díky které je možné vyrábět tašky větších rozměrů a snížit tak jejich počet na m2. Krytina je odolná nejen vůči povětrnostním vlivům, ale odolává také chemickým vlivům vnějšího prostředí, díky čemuž nevyžaduje téměř žádnou údržbu a má samočistící schopnost. Na prodloužení životnosti střešní krytiny se podílí i další důležité vlastnosti jako je mrazuvzdornost a nízká nasákavost. Krytina má i dobré zvukovoizolační vlastnosti, což ocení zejména obyvatelé podkrovních prostor. Životnost krytiny se odhaduje na 100 let, proto na ní KM Beta poskytuje záruku až 30 let.

Krytina je použitelná pro spády střechy od 12° až do 90° ve všech klimatických oblastech ČR. Betonové tašky se vyrábí v několika barevných odstínech a povrchových úpravách a volba záleží pouze na vkusu zákazníka. Při výběru nicméně rádi pomohou odborníci KM Bety nejen bezplatným výpočtem potřeby střešních prvků, ale i následným servisem.

hodonka_elegant

Více na www.kmbeta.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: střecha strešní krytina
Sdílejte článek

Diskuze