První letošní vydání HOME v prodeji od 18.2.!

První letošní vydání HOME v prodeji od 18.2.!

18. 02. 2022 Sdílet

Až 40 inspirativních interiérů, k tomu největší trendy letošního roku, které u vás doma nesmí chybět, jakožto i tipy, jak pečovat o zahradu v únoru a jak vybrat nový radiátor do koupelny. To vše najdete v nejnovějším vydání HOME!

Výběr 40 nejhezčích interiérů

V novém vydání HOME najdete nejhezčí domy, byty a chalupy, do kterých jsme společně nakoukli v loňském roce. Inspirujte se a vyberte si i Vy ten, který Vás okouzlil nejvíc, zahlasujte za něj do 16.3. a vyhrajte jednu z cen.

HOME 1-2/2022

HOME 1-2/2022

HOME 1-2/2022

55 stylových svítidel

V žádné místnosti by nemělo chybět stropní svítidlo vyzařující měkčí světlo, které se rozptýlí do prostoru. Nemělo by však být jediným zdrojem osvětlení. Zkombinujte ho se stojacím, stolním či nástěnným, abyste si mohli měnit atmosféru interiéru podle nálady. Podívejte se na 55 stylových svítidel, která zazáří i u vás doma.

HOME 1-2/2022

Zaostřeno na zdravé vaření

Nový rok, nová předsevzetí. Asi vás nepřekvapí, že zdravější jídelníček patří každoročně mezi předsevzetí, která si dáváme nejčastěji. Změnit návyky však může být těžké. Podívejte se proto na pár šikovných pomocníků, kteří vám usnadní přípravu nejen chutného, ale i zdravého jídla.

HOME 1-2/2022

8 kroků k nové zahradě

Pokud zakládáme novou zahradu na ploše bez jakéhokoli porostu, například u novostavby rodinného domu, může být absence zeleně a jiných prvků do jisté míry výhodou. Na druhé straně i rekonstrukce už existující zahrady je zajímavou zkušeností, přičemž její největší výhodou bývá právě už přítomná rozrostlá zeleň, která „nové“ zahradě dává doslova náskok v desítkách let. Na co si dát pozor, kdy si na to troufnout sám a co všechno může ztížit následnou údržbu?

HOME 1-2/2022

Nové číslo časopisu HOME si můžete koupit od 18.2.2022, nebo si objednejte roční předplatné.

HOME 1-2/2022

Kategorie: Novinky
Tagy: časopis HOME Interiér roku
Sdílejte článek