Sberbank hypoteční dny

03. 06. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

Přáli byste si bydlet ve vlastním? S Hypotékou bez starostí nebo s Refinancováním bez starostí od Sberbank CZ si svůj sen můžete splnit již v červnu. Sberbank svým klientům nabízí možnost bydlet ve vlastním již […]

Přáli byste si bydlet ve vlastním? S Hypotékou bez starostí nebo s Refinancováním bez starostí od Sberbank CZ si svůj sen můžete splnit již v červnu.

Sberbank svým klientům nabízí možnost bydlet ve vlastním již v červnu, pokud využijí nabídky Hypotéky bez starostí nebo Refinancování bez starostí, která má jednu z nejnižších úrokových sazeb na trhu, 2,89 % p.a. Klienti u hypotéky navíc neplatí žádný poplatek za vedení úvěrového účtu, což u nás dlouhodobě nabízí pouze několik bank, a za zpracování hypotéky zaplatí jen 1 Kč. Až do 30. června u Sberbank navíc lze využít odhadu nemovitosti pro refinancování zdarma.

Banka vychází vstříc i těm, kteří mají několik úvěrů, a nabízí jim sloučení dosavadních splátek do jediné, výhodnější. U Sberbank může klient výhodně sloučit až 6 úvěrů včetně kreditní karty a kontokorentu. Zajistí si tak nižší měsíční výdaje na splácení úvěrů, navíc včetně možnosti pojištění schopnosti splácet. Odpadají také zbytečné poplatky. Vedení úvěrového účtu je zdarma. Zpracovatelský poplatek činí pouze 1 Kč. Garantovaná úroková sazba pro úvěr zajištěný nemovitostí je aktuálně 4,99 % ročně při pětileté fixaci.

Řekněte si o hypotéku od Sberbank: 800 133 444, www.SberbankCZ.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: banka hypoteka sporeni
Sdílejte článek

Diskuze