Reklama
Úrokové sazby lákají k pořízení vlastní nemovitosti

Úrokové sazby lákají k pořízení vlastní nemovitosti

Pořídit si vlastní bydlení je snem většiny lidí. Trend klesajících úrokových sazeb je tomuto snu příznivě nakloněn, a není tedy proč váhat se žádostí o hypotéku. Již několik let je takové rozhodnutí velmi výhodné a nejinak tomu je i v roce letošním. Vždy je však třeba takový dlouhodobý krok dobře zvážit a pomyslet i na zadní vrátka.

Sberbank hypoteční dny vynesly bance 5% podíl na trhu

Sberbank hypoteční dny vynesly bance 5% podíl na trhu

Klienti Sberbank CZ ocenili výhodné podmínky v produktové nabídce. Bance se odměnili především zvýšeným zájmem o financování bydlení, který v létě vyústil v posílení postavení na trhu hypoték. 5% podíl na trhu s hypotékami je více než dvojnásobný v porovnání s celkovým podílem Sberbank CZ na českém bankovním trhu. Dokazuje, že zvláště u produktu hypotéky

Sberbank hypoteční dny

Přáli byste si bydlet ve vlastním? S Hypotékou bez starostí nebo s Refinancováním bez starostí od Sberbank CZ si svůj sen můžete splnit již v červnu.

Ekonomické stavby nabídnou v době mateřské dovolené snížení splátky hypotéky až o polovinu

Bydlení ve vlastním domě a založení rodiny je v dnešní době často v protikladu. Společnost Ekonomické stavy přináší elegantní řešení v podobě programu Mladá rodina, který nabízí snížení splátky hypotéky v době mateřské dovolené, snížení nákladů na energii za pomoci státní dotace i snížení výdajů za údržbu domu díky výhodným servisním prohlídkám.

Pořiďte svým dětem kamaráda

Pořiďte svým dětem kamaráda

Touha zabezpečit své dítě již od útlého věku je snem každého rodiče. Usnadnit mu start do života či poskytnout finanční prostředky na jeho bydlení je zcela přirozené. Řešením může být například stavební spoření pro děti do 18 let KAMARÁD+ od Wüstenrotu. Kvalita tohoto spoření byla letos v soutěži Zlatá koruna dvojnásobně oceněna odborníky.