Ekonomické stavby nabídnou v době mateřské dovolené snížení splátky hypotéky až o polovinu

23. 04. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

Bydlení ve vlastním domě a založení rodiny je v dnešní době často v protikladu. Společnost Ekonomické stavy přináší elegantní řešení v podobě programu Mladá rodina, který nabízí snížení splátky hypotéky v době mateřské dovolené, snížení […]

Bydlení ve vlastním domě a založení rodiny je v dnešní době často v protikladu. Společnost Ekonomické stavy přináší elegantní řešení v podobě programu Mladá rodina, který nabízí snížení splátky hypotéky v době mateřské dovolené, snížení nákladů na energii za pomoci státní dotace i snížení výdajů za údržbu domu díky výhodným servisním prohlídkám.

Program, který pružně reaguje na potřeby mladých lidí v době, kdy chtějí zakládat a rozšiřovat nejen svou rodinu, ale i svůj dům, se stává novou vlajkovou lodí Ekonomických staveb pro sezónu 2013. Systém snížení hypotéky po narození dítěte je ze zákona garantován na Slovensku již od roku 2011.

Cílem programu Mladá rodina je snížení celkových nákladů na bydlení na částku, která nepřekročí čtyřicet procent rodinného rozpočtu. Výchozím bodem pro dostupnost programu bylo snížení tří základních výdajů na bydlení, tedy splátky hypotečního úvěru, nákladů na energii a nákladů na údržbu domu. „Program citlivě využívá státní podpory na nízkoenergetické bydlení a zároveň nabízí pomocnou ruku při příchodu nového člena rodiny do domácnosti,“ přibližuje výhody ředitel společnosti Ekonomické stavby David Mencl.

Program Mladá rodina také opět oživil myšlenku rostoucích domů, který umožňuje postupné rozšiřování stavby podle potřeb majitelů. „Chceme, aby klienti vždy spláceli jen tak velký dům, jaký aktuálně potřebují,“ zdůrazňuje obchodní ředitel Ekonomických staveb Martin Protiva. Mladí lidé se tak vyhnou zbytečnému zatížení vyšší splátkou hypotéky, zároveň však dům i hypotéka budou připraveni na pozdější rozšíření.
Bonusem programu Mladá rodina je i usnadnění startu praktického života rodiny v novém domě. Každý z klientů dostane kromě kvalitní stavby také kvalitní kuchyňskou linku zcela zdarma.

Revoluční program Mladá rodina, který otevírá mladým lidem cestu do vlastního bydlení je dalším z programů, které reaguje na aktuální situaci na trhu s bydlením. Mladá rodina vychází vstříc všem, kteří nechtějí volit mezi komfortním bydlením a založením vlastní rodiny, ale zároveň neměli čas našetřit onen první pověstný milion. Společnost Ekonomické stavby, jejímž základním posláním je bydlení dostupné pro každého, vyvinula tento speciální program ve spolupráci s vybranými bankovními domy.

Více informací na www.ekonomicke-stavby.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: Eko domy Ekonomické domy hypoteka stavba
Sdílejte článek

Diskuze