Společnost AGC Flat Glass Czech ve spojení s pořadem Jak se staví sen!

27. 06. 2012
Diskuze (0)
Sdílet

Stavíte dům nebo renovujete svůj současný interiér? Máte rádi sklo použité v interiéru jako funkční nebo designový prvek? Dívejte se pak v sobotu od 18:00 na pořad Jak se staví sen .   Dne 30.6.2012 […]

Stavíte dům nebo renovujete svůj současný interiér? Máte rádi sklo použité v interiéru jako funkční nebo designový prvek? Dívejte se pak v sobotu od 18:00 na pořad Jak se staví sen .

 

Dne 30.6.2012 od 18:00 bude vysílána na Prima Family designová reality show Jak se staví sen. V posledním dílu jarní série navštívil štáb pořadu i výrobní závod společnosti AGC v Kryrech. V rámci pořadu byla v rekonstruovaném bytě instalována skla realizačním týmem AGC Kryry. Lakované sklo se saténovou povrchovou úpravou Matelac Silver Bronze bylo použito jako obklad za kuchyňskou linkou a jako deska konferenčního stolku. Posuvné dveře, které dokonale prosvětlí vnitřní prostor bytu, byly vyrobené ze saténového skla Matelux Clearvision. 

Nenechte si ujít tento díl a získejte tak inspiraci pro použití skla v interiéru.

Použitá skla v televizním vysílání:

Lakované sklo se saténovou povrchovou úpravou Matelac:
Lakované sklo se saténovou povrchovou úpravou je opakní sklo určené pro interiérové použití. Opakního vzhledu je dosaženo použitím vysoce kvalitního laku na zadní straně skla a matný povrch skla, který zabraňuje reflexi, je zajištěn díky matování skla kyselinou. Použitím skla Matelac dosáhnete dlouhodobého barevného saténového vzhledu.

Sklo se saténovou povrchovou úpravou Matelux:
Sklo se saténovou povrchovou úpravou vyhovuje současnému trendu minimalismu, jednoduchosti a čistých tvarů. Matný povrch se také často volí pro měkké filtrování světla a zajištění určité míry soukromí. Sklo Matelux se vyznačuje neutrálním a hebkým vzhledem a vysokou mírou světelné prostupnosti.

Pro všechna skla platí jednoduchá a velice snadná údržba.

Nové webové stránky – skleněné-interiéry.cz

Souběžně s vysíláním pořadu Jak se staví sen dne 30.6. budou dokončeny nové oficiální webové stránky www.sklenene-interiery.cz. Stránky nabídnou rozsáhlý přehled o možnosti použití skla v interiéru a jsou určeny především pro širokou veřejnost. Každý se zde může dozvědět, jaké vhodné typy skel se dají použít v interiéru, kde si je lze objednat včetně instalace a zároveň se nechat inspirovat již zrealizovanými aplikacemi.

Více informací o produktech společnosti AGC naleznete na www.YourGlass.com nebo na níže uvedených kontaktech.

AGC Flat Glass Czech, a.s., člen AGC Group
Sklářská 450
416 74 Teplice
Tel.: 417 50 11 11

Zuzana Zimová
zuzana.zimova@eu.agc.com
Tel.: 415 23 5534

Jan Huňát
jan.hunat@eu.agc.com
Tel.: 417 50 22 01

Kategorie: Novinky
Tagy: sklo
Sdílejte článek

Diskuze