Společnost Gorenje představuje novou generaci praček a sušiček

Společnost Gorenje představuje novou generaci praček a sušiček

06. 02. 2012
Diskuze (0)
Sdílet

Společnost Gorenje uvádí od února 2012 na trh novou generaci praček a sušiček. Ta kromě úspor vody a elektrické energie přináší také další nové a užitečné funkce.   Pračky Gorenje nové generace jsou vybaveny funkcí […]

Společnost Gorenje uvádí od února 2012 na trh novou generaci praček a sušiček. Ta kromě úspor vody a elektrické energie přináší také další nové a užitečné funkce.

 

Pračky Gorenje nové generace jsou vybaveny funkcí SensoCare, díky které si můžete sami zvolit preferovaný styl praní – standardní, rychlý, ekologický a antialergenní režim. U sušiček Gorenje nové generace pak máte na výběr ze dvou režimů sušení – standardní a režim pro sušení citlivého prádla. Díky těmto funkcím můžete dnes bez obav prát i sušit i ty nejjemnější textilie včetně outdoorového prádla.

Pračka W 7643 L
Gorenje pračka W 7643 L z řady Advanced přináší řadu dalších programů pro energeticky úsporné praní. Mírně zešikmený ovládací panel s LCD displejem zajišťuje rychlé a jednoduché ovládání. Praní zpříjemní a usnadní dodatečné programy jako například PerfectBlack či UltraWhite pro dokonalé zachování původní barvy prádla. Pohled do bubnu nové pračky Gorenje W 7643 L ukazuje, že vnitřní objem umožňuje vyprat najednou velké množství prádla – pračka pojme až 7 kg prádla. Vyspělá množstevní automatika s detekcí hmotnosti prádla TotalWeightControl zajistí minimální spotřebu energie i pro menší dávky prádla. Pračka je vybavena i dodatečnou zvukovou izolací SuperSilent a Aquastop hadici, která zabrání úniku vody. Kromě perfektně vypraného prádla pračka umožňuje nastavit čas konce pracího cyklu nebo zobrazuje, kolik času zbývá do konce praní. Model W 7643 L se navíc řadí do třídy energetické účinnosti A + + +. Zákazník ocení i vysoký počet otáček odstředění – 1400, což zkracuje dobu šušení a spotřebu energie při následném sušení v sušičce.

Doporučená prodejní cena je 10 990 Kč. K dostání od února 2012.

Sušička D 7664 N
Sušička Gorenje D 7664 N z řady Advanced pojme až 7 kg prádla, a je vybavena praktickými a inovativními funkcemi. Proces sušení je řízen čidly SenzorIQ. V okamžiku, kde je dosaženo požadovaného stupně sušení je program automaticky ukončen. Jemné tkaniny se suší při nízké teplotě v speciálním režimu GentleCARE. S pomocí technologie tepelnéno čerpadla dosahuje Gorenje D 7664 N vynikajících hodnot spotřeby elektrické energie A-40%.
Výjimečnou vlastností je použití technologie ionizátoru vzduchu –  IonTech, která vyhlazuje „vrásky“ na vláknu a textiliích. Technologie IonTech navíc redukuje statickou elektřinu způsobenou třením textilií v bubnu, a zajišťuje tak měkkost prádla na pohled i na dotek. Tato technologie navíc dokáže odstraňovat nepříjemné pachy z potravin či tabákových výrobků.

Doporučená prodejní cena je 18 990 Kč. K dostání od února 2012.

Kategorie: Novinky
Tagy: domácí spotřebiče
Sdílejte článek

Diskuze