Společnost Gorenje vyhrála tři ceny Plus X Awards 2011

02. 12. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

Inovativní trouba iChef vyhrála výrobek roku, na porotu Plus X Award zapůsobila také pračky z řady RedSet   Společnost Gorenje vyhrála tři prestižní ocenění Plus X Awards 2011 v Německu. Trouba iChef vyhrála kategorii pro […]

Inovativní trouba iChef vyhrála výrobek roku, na porotu Plus X Award zapůsobila také pračky z řady RedSet

 

Společnost Gorenje vyhrála tři prestižní ocenění Plus X Awards 2011 v Německu. Trouba iChef vyhrála kategorii pro inovace, vysokou kvalitu, vynikající design a jednoduchost, stejně jako v kategorii nejlepší výrobek roku v kategorii trub. Cenu si vysloužila také RedSet pračka, a to za vynikající design, jednoduchost používání a za ekonomický provoz šetrný k životnímu prostředí.

trouba iChef s dotykovým obládánímInovativní trouba iChef s dotykovým obládáním zvítězila hned ve dvou kategorií
Porota skládající se z renomovaných nezávislých odborníků z celé Evropy ocenila inovativní troubu iChef hned ve dvou kategoriích. V letošním roce jde přitom už o třetí významné ocenění trouby iChef – již vyhrála v mezinárodní soutěži Red Dot Design Award a slovinském klání Design Award of the Year.

Trouba si porotu získala svým dotykovým ovládáním, které připomíná spotřební elektroniku. K ovládání trouby iChef stačí, když si uživatel na dotykovém ovládání zvolí vařící program dotykem na příslušnou barevnou fotografii a ikonu. Trouba se může také pochlubit inovativním designem s vysoce účinným ohřevem umístěným v několika úrovních a dalšími užitečnými funkcemi, které z vaření dělají zábavu. Trouba iChef se také svým velkým objemem (65 litrů) a velikostí varné plochy (šířka 46 cm) řadí mezi jednu z největších na trhu.

Gorenje pračka WA72149RD z řady RedSet

Gorenje pračka WA72149RD z řady RedSet vyhrála v kategorii praček jako výrobek s nejlepším designem, jednoduchostí použití a šetrností k životnímu prostředí. O kvalitě produktu porotu přesvědčila funkce Aqua Stop proti škodám způsobených vodou s automatickým řízeným množstvím pro nízkou spotřebu a energeticky efektivní sedmnáctiminutový QuickWash program. Díky kategorii A +++ se pračka řadí k nejvýkonnějším a nejúspornějším na trhu. Toto označení zaručuje, že spotřeba vody na prací cyklus nepřekročí 49 litrů. Kromě toho je pračka vybavena speciálním samočisticím programem.

Plus X Award
Plus X Award, je největší soutěž pro inovativní technologie, sport a produkty životního stylu. Plus X Award ™ vybírá porota složená z renomovaných zástupců různých oborů průmyslu a médií z celé Evropy. Aby bylo možné vyhrát cenu, musí být výrobek vybrán jako nejlepší ve své skupině výrobků na evropském trhu, alespoň v jedné z kategorií: inovace, design, vysoká kvalita, uživatelský komfort,

šetrnost k životnímu prostředí, funkčnost a ergonomie. Klání Plus X Award ™ oceňuje produkty z oblasti automobilového průmyslu, spotřební elektroniky, telekomunikací, informačních technologií, fotografie či malých a velkých domácích spotřebičů. Plus X Award ™ včetně symboly „+ x“ značí pro spotřebitele záruku kvalitní značky.

zdroj: Médea Public Relations, s.r.o.

Kategorie: Novinky
Tagy: domácí spotřebiče
Sdílejte článek

Diskuze