Spořicí účet – úročení a likvidita peněz dohromady

Spořicí účet – úročení a likvidita peněz dohromady

15. 10. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

My Češi neradi podstupujeme rizika. To se samozřejmě vztahuje i na náš přístup k finančním produktům – nechceme nic riskovat, ale zároveň chceme naše peníze dobře zhodnotit. Nebojte se – tyto dva požadavky nejsou neslučitelné. Naštěstí totiž existuje spořicí produkt, který nabízí zhodnocení vložených prostředků a současně je charakteristický pojištěním vkladů.

Jedná se o spořicí účet, což je bankovní účet, který nabízí vyšší zhodnocení, než běžný účet. Kde si ale můžete sjednat spořicí účet, který vám zajistí nejen zajímavé úročení, ale i neustálý přístup k penězům (a tím tedy vysokou likvidnost úspor) a pohodlnou správu prostřednictvím internetu?

KB Spořicí konto Bonus

Spořicí účet je skvělý produkt pro příležitostné odkládání menších částek, ale i pro zhodnocení větších sum. Někteří lidé si dokonce na spořicí účet nechávají zasílat výplatu. Na rozdíl od termínovaných vkladů a podobných produktů totiž může být spořicí účet vysoce flexibilní, tedy pokud si dobře vyberete. KB Spořicí konto Bonus, které si díky spolupráci Modré pyramidy s Komerční bankou můžete sjednat v rozsáhlé síti poboček Modré pyramidy, vám umožní mít neustálou kontrolu nad stavem účtu a okamžitý přístup k uloženým penězům.

Jak si otevřít KB Spořicí konto Bonus?

KB Spořicí konto Bonus si sjednáte přímo na pobočce Modré pyramidy i když nejste jejím klientem současně s běžným účtem Komerční Banky. Vše vyřídíte na jednom místě. Finanční poradci Modré pyramidy vám pomohou se založením běžného i spořicího účtu. Při otevření spořicího účtu si na něj vložíte alespoň 5 000 korun a můžete začít využívat všech jeho výhod. Otevření účtu je snadné a rychlé – stačí zajít na jakoukoliv pobočku Modré pyramidy nebo si sjednat schůzku s finančním poradcem Modré pyramidy, který vás navštíví, kdekoliv se vám to bude hodit.

ZDROJ: PR článek společnosti Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.

Kategorie: Novinky
Tagy: finance stavební pojištění
Sdílejte článek

Diskuze