Sprchové kouty KOLO Ultra jsou inovativní, komfortní a bezpečné

21. 10. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Při výrobě sprchových koutů KOLO Ultra je dbáno zejména na bezpečí a komfort zákazníka, který je bude používat. Skla s ochrannou fólií ScreenGuard – unikátní na trhu. Pokud dojde k rozbití skla koutu, nerozsype se na zem, ale zůstane roztříštěné v kuse na fólii.

Fólie ScreenGuard je naprosto čirá a nachází se na vnější straně skla koutu. Během sprchování tedy nejsme v kontaktu se sklem s fólií, ale pouze se sklem s povrchem Reflex KOLO. Na skle s fólií ScreenGuard nezůstávají otisky prstů a není možné ji jednoduše poškrábat například nehtem. Bezpečnostní sklo ve sprchových koutech ULTRA má tloušťku 6 mm a fólie 130 mikrometrů.

Pro techniku nanášení bezpečností fólie ScreenGuard byl speciálně vyvinut technologický proces při použití speciálních, pro tento účel určených, strojů.

Sprchový kout s ochrannou fólií ScreenGuard se čistí čistým měkkým bavlněným hadříkem nebo papírovou utěrkou a výhradně jemnými čisticími prostředky neobsahujícími čpavek nebo alkohol. Čištění je nutno provádět jemně a rovnoměrně bez použití žíravin nebo abrazivních čisticích prostředků. Fólie svými Screen Guard je identická s fóliemi pro čelní skla automobilů, které jsou vystaveny různým atmosférickým vlivům a intenzivnímu používání.

Fólie ScreenGuard je charakteristická stejnou trvanlivostí spojení se sklem na celém povrchu i v blízkosti hran.

sklo

vlevo- Běžné bezpečnostní sklo, vpravo Bezpečnostní sklo s fólií ScreenGuard

www.rimfreecz.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: koupelna s WC
Sdílejte článek

Diskuze