Velkoformátová posuvná keramická taška Balance s hladkým povrchem patří mezi oblíbené modely ve tvaru klasické vlny. Atraktivní vzhled a vysokou odolnost doplňují ekonomická efektivita a snadná pokládka. zdroj EBM Co., s.r.o.

Střecha, která chytí za srdce

30. 04. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Pálená střešní krytina patří mezi nejoblíbenější střešní krytiny. Je to hlavně pro její kvalitu, životnost a estetickou hodnotu. Keramická krytina od tradičního německého výrobce Creaton zaujme širokým výběrem modelů, barev i povrchových úprav.

Malý versus velký formát

Velkoformátové tašky vděčí za svou popularitu kráse, životnosti, ale hlavně hospodárnosti. Kromě atraktivního vzhledu střechy přinášejí i dvojitou úsporu: úsporu materiálu a rychlejší montáž. Mezi nejoblíbenější velkoformátové krytiny patří modely Rapido či Balance. Ze segmentu malých formátů se pro svoji jedinečnost prosazují ploché tvary tašek, například modely Mikado a Domino. V historických centrech měst se uplatňuje tradiční bobrovka.

 

Melírovaná střešní krytina evokuje příjemnou přímořskou atmosféru. EBM Co. dodá tento typ krytiny na požádání.zdroj EBM Co., s.r.o.

Melírovaná střešní krytina evokuje příjemnou přímořskou atmosféru. EBM Co. dodá tento typ krytiny na požádání. zdroj EBM Co., s.r.o.

Jak si správně vybrat?

Při výběru barevného odstínu střešní krytiny je vhodné se inspirovat celkovým vzhledem stavby a jejího okolí. Preferovaným barevným odstínem je přírodní červená nebo měděná barva. Stále více se ale na střechách začínají objevovat i barva mokka a hnědé barevné tóny. Na rodinných domech se uplatňují i ploché typy tašek v tmavším barevném provedení engob či glazur. Paleta barevných odstínů pálené krytiny Creaton je natolik široká, že dokáže uspokojit i speciální požadavky na netradiční odstíny.

www.ebmco.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: strešní krytina taška
Sdílejte článek

Diskuze