foto ABF

Stříbrné vánoční dny: Veletrh plný inspirace, kreativního tvoření a dárků

28. 11. 2018 Sdílet

Už se nemůžete dočkat Vánoc? Tu pravou sváteční atmosféru si může vaše rodina vychutnat na veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY, který se již podesáté koná ve dnech 13. až 16. prosince 2018 v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Na jednom místě najdete až 10 tisíc tipů na vánoční dárky a zapojit se můžete i do atraktivního kreativního tvoření. Veletrh Stříbrné vánoční dny vdechne sváteční atmosféru areálu PVA EXPO PRAHA již podesáté. Oblíbená předvánoční akce se představí ve zcela nové koncepci a na své si přijdou návštěvníci všech věkových kategorií. Jako inspirace na nákup vánočních dárků poslouží na místě až 10 000 tipů, o zábavu pro celou rodinu se v bohatém doprovodném programu postarají výtvarníci, umělci i slavné osobnosti.

Vyrobte si originální dárek

Hledáte inspiraci na tvorbu vánoční výzdoby nebo potřebujete poradit s tím, jak esteticky zvládnout štědrovečerní tabuli? Vše potřebné si na veletrhu budete moci nejen koupit pod jednou střechou, ale také si na místě vyzkoušet kreativní tvoření. To nabídne první Kreativ market & Milujeme papír, největší vánoční akce pro milovníky papírových výrobků, kreativního tvoření a všeho krásného. Budete si moci ověřit své tvůrčí schopnosti pod vedením odborníků. A možná právě originální dárek vámi vlastnoručně vytvořený udělá tu největší radost vašim blízkým. Vždyť co je v předvánočním čase lepšího, než na chvilku vypnout hlavu a nechat tvořit ruce a povolit uzdu fantazii…

Chybět nebude také bohatý doprovodný program, vzdělávací zóna nebo kreativní workshopy pro děti: POŠTA PRO JEŽÍŠKA s možností výroby a odeslání dopisu Ježíškovi, soutěž o nejlepšího vánočního kapra, workshop Vítejte v čarokrásnu, kdy si mohou děti vyrobit loutku pohádkových víl a skřítků nebo malování vánočních ozdob.

Módní hity i vánoční dobroty

V prostředí velkolepých vánočních dekorací se budete moci seznámit s produkty tradičních českých výrobních firem, ale i s nezávislou autorskou sekcí módy, šperků a designu ve FASHION ZÓNĚ. Rukodělnou tvorbu a lidovou tvořivost tradičně představí ČESKÝ JARMARK a na své si přijdou i milovníci vánoční gastronomie. VÁNOČNÍ HODY přinesou požitek chuťovým buňkám. Organizátoři mysleli i na celiaky, proto nebude chybět ani Vánoční bezlepkový trh konající se 15. prosince. Představí se také speciální potravinová sekce.

Myslí se i na druhé…

Veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY myslí také na všechny, kteří si nemohou Vánoce vychutnat v harmonickém prostředí domova. V rámci doprovodného programu nazvaného POMÁHÁME DĚTEM O VÁNOCÍCH tak organizátoři podpoří charitativní projekty, například Ulice dětem on Tour, Dejme šanci dětem, Nadání a dovednosti, Mezi námi mezigeneračně, pomoc FOD Klokánek. Příjemná podívaná bude také na hudební, taneční a sportovní vystoupení dětí a mládeže, dramatické kroužky, koledování a další.

Poprvé v historii veletrhu bude připravena také sekce, kterou ocení fanoušci cyklistiky i aktivní rodiny s dětmi. Veletrh totiž bude při svém jubileu obohacen o novinku Kolo pod stromeček. Ta přinese široký výběr kol a cyklistických doplňků pro všechny věkové kategorie jezdců z řad amatérů i profesionálů. V rámci programu veletrhu vystoupí i známé tváře Iva Pazderková, Slávek Boura, Maxíci a mnoho dalších.

Co by to bylo za vánoční atmosféru bez betlémů? V rámci veletrhu Stříbrné vánoční dny se můžete pokochat na autorské výstavě kralických betlémů Oldřicha Čecha, který se ve své tvorbě snaží co nejlépe dodržet tradiční způsob výroby. Jeho výtvory si můžete prohlédnout v Hale 4. Více informací najdete na: vanocnidny.cz

ZDROJ: PR článek společnosti ABF

Kategorie: Novinky
Tagy: Vánoce vánoční dárky vánoční dny
Sdílejte článek